×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱ شهریور - ۱۳۹۸  
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: لزوم نگرش عمومی، مشارکت ویژه و تخصصی تر در حوزه سلامت

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با قدردانی از زحمات اعضای شورای خیرین سلامت در شهرستان که شورایی منسجم و نظام مند در جهت خدمات رسانی و ارتقای خدمات به مردم در حوزه بهداشت و درمان فعال هستند بر لزوم نگرش عمومی، مشارکت ویژه و تخصصی تر از سوی این شورا تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه مجمع خیرین سلامت برای انتخابات اعضای شورای خیرین سلامت در میانه با اشاره به اینکه سلامت جزو شاخصه های اصلی در جامعه محسوب می شود گفت: اقدام مجدانه برای  جلب و جذب مشارکت هر چه بیشتر از سوی مردم و خیرین در حوزه سلامت  یکی از نیازهای مهم شهرستان به شمار می رود.
وی اظهار کرد: اقدامات خیرین سلامت اقدامی انسانی و مورد قبول خداوند متعال بوده و عزیزانی که در این عمل خیر و خداپسندانه شرکت می نمایند، سعادت در دنیا و آخرت را برای خود به ارمغان می آورند.
فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: معرفی نیازهای حوزه سلامت به خیرین سلامت می تواند به مشارکت بیشتر این عزیزان با حوزه سلامت ختم گردد و لذا باید با ایجاد ارتباط دوسویه با خیرین این نیازها انتقال داده شود.
وی ادامه داد: جلساتی که در راستای ایجاد مشارکت هرچه بیشتر خیرین با حوزه سلامت برگزار می شود، در ایجاد انگیزه در بین خیرین برای تعامل و همکاری با بهداشت و درمان در جهت رفع نیازهای حوزه سلامت موثر است.
مشایخی به لزوم فرهنگ سازی کمک خیرین به حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: ارتقاء این فرهنگ و بهره گیری از حضور بیشتر خیرین در حوزه سلامت می تواند به رفع نیازهای این حوزه منجر شود.
فرماندار میانه در بخشی از سخنان خود، استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای بکارگیری و جلب مشارکت خیرین در عرصه سلامت و نیز تشکیل شورای بانوان خیر در حوزه سلامت را خواستار شده گفت: بانوان از پیشگامان در عرصه های نوع دوستی و خیرخواهی بوده و می توان از ظرفیت آنها در جهت خدمات رسانی و ارتقای هر چه بیشتر خدمات خیرخواهانه در حوزه بهداشت و درمان به صورت بهینه استفاده کرد.
وی در پایان موضوعات سلامت در بخش های تابعه شهرستان را مورد پیگیری فردی از سوی بخشداران عنوان نموده گفت: با استفاده از ظرفیت بالای خیرین در شهرها و روستاها می توانیم بسیاری از اهداف سلامت در شهرستان را محقق سازیم.
در ادامه رییس شبکه بهداشت و سلامت شهرستان میانه جذب و ساماندهی خیرین، برنامه ریزی برای بهره برداری از مشارکتهای مردمی و مدیریت این مشارکتها را از اهداف تشکیل شورای خیرین سلامت عنوان نموده گفت: تحقق سلامت در جامعه نیازمند مشارکت تمامی نهادهای مرتبط و حضور مردم در عرصه سلامت است.
سیمین فر با تاکید بر اینکه جامعه نیازمند خیرخواهی و نوع دوستی افراد خیر و نیکوکار است افزود: تشکیل شورای خیرین سلامت برطرف کننده بسیاری از نیازها در حوزه بهداشت و درمان است.
 وی همچنین در پایان، همکاری و تعامل سایر دستگاهها و نهادها برای ترغیب افراد خیر و نیکوکار در جهت ورود به حوزه سلامت و کمک به این حوزه را خواستار شد.
Views All Time
Views All Time
۱۹۵
Views Today
Views Today
۱

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false