×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۹ دی - ۱۳۹۸   - ساعت: ۱۷:۰۳
it is true
true
true
عملیات نفوذ آمریکا این بار از راه سینما/ هالیوود آماده ماموریت علیه «مهدویت» شد

هالیوود با اطلاع از ویژگی‌های شخصیت و قیام حضرت مهدی (عج) فیلم‌های سینمایی زیادی علیه مهدویت تولید کرده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مخالفت حکومت‌های جور و مستکبر در طول تاریخ با انبیاء و فرستادگان الهی و برنامه‌ریزی و انجام اقدامات فراوان اقتصادی، سیاسی، نظا‌می و فرهنگی برای مخالفت و از بین بردن انبیاء و ائمه اطهار (ع) و شکست جریان و نهضت آنان و به ویژه تلاش برای کشتن امام زمان (عج) و ایضا تلاش برای بوجود نیامدن زمینه ها‌ی لازم برای ظهور که با هدف جلوگیری از قیام ایشان انجام گرفت، سابقه تاریخی دارد که لازم به ذکر است در دوران کنونی نیز یک سلسله اقدامات گسترده فرهنگی اجتماعی، نظامی، اقتصادی و سیاسی و… توسط جریان استکبار به سرپرستی آمریکا و با هدف ممانعت از ایجاد بستر‌های لازم برای ظهور امام عصر (عج) در حال انجام است که در این نوشتار به تشریح بخشی از این تلاش‌ها و اقدامات آنان (در حوزه فرهنگی و هنری) که با مدیریت آمریکا و توسط ها‌لیوود در حال انجام است، اشاره خواهد شد.

گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت

قبل از پرداختن به چگونگی تاثیرگذاری آمریکا (هالیوود) برای ممانعت و تعویق در زمان ظهور امام عصر (عج) و بیان گوشه‌ای از جزییات اقدامات آنان در این خصوص، نیاز به توضیح و تبیین چند مسئله می‌باشد که اشاره خواهد شد.

مقدمه

نخست آنکه سنت الهی و نیز شیوه و نحوه عمل انبیاء و اهل بیت (ع) بیانگر آن است که هیچ گاه انبیاء و ائمه اطهار (ع) از “معجزه” برای نابودی دشمنان خویش و یا غلبه و پیروزی بر آن‌ها استفاده نکرده‌اند. در واقع معجزه فقط برای اثبات صدق حقانیت و دعوت آن‌ها باشد و لاغیر. چرا که اگر بنا باشد که فرستادگان الهی به تنهایی و با استفاده صرف از معجزات بر دشمنان خویش غلبه و آن‌ها را از میان بردارند، دو مشکل پیش می‌آید. نخست آنکه در این صورت “جهاد” بی معنا می‌شود و خداوند متعال، با توجه به اینکه تمام دشمنان و مخالفان و موانع را به وسیله فرستاده خویش و با معجزه حل کرده است؛ در این صورت در روز قیامت به چه عملی از اعمال بندگان پاداش می‌دهد؟ و ثانیا در این صورت دوست از دشمن و مومن از منافق تمییز و مشخص نمی‌شود و به همین دلیل انبیاء و ائمه بزرگوار علیهم السلام با اینکه هم دشمنان و قاتلین خویش را به خوبی شناختند و هم کسانی که علیه آن‌ها در جامعه، جنگ روانی ایجاد کردند؛ با این حال نه برای حفظ جان خود و نه برای از بین بردن دشمنان خود در عرصه ها‌ی مختلف، هیچ گاه از معجزه در این گونه موارد استفاده نکردند. همین قاعده در مورد حضرت مهدی (عج) نیز صادق است. به عبارت دیگر امام زمان (عج) نیز همین شیوه را در پیش می‌گیرد. البته ناگفته نماند ایشان از معجزه استفاده خواهند کرد، اما استفاده از معجزه در جریان ظهور ایشان و نیز در زمان پس از ظهور ایشان تنها یک قسمت کوچک از کار باشد و سنت الهی بر این است که روند امور و کار‌ها باید کاملا به صورت طبیعی پیش می‌رود.

زمینه سازی شرط ظهور است

نکته دوم اینکه باتوجه به اینکه تصور بسیاری از مردم از غیبت امام زمان (عج) این است که آن را به خواست خدا و همچنین زمان ظهور ایشان را نیز کاملا در اراده و خواست خدا می‌دانند بهتر است بگوییم عامل اصلی غیبت امام زمان (عج)، مردم و ایضا وجود دشمنان خبیث و قدرتمند بر شمرده شده است. عدمه منا! در واقع خداوند متعال به هیچ وجه و حتی برای کسری از ثانیه موافق در غیبت بودن امام زمان (عج) که مظهر رحمت الهی باشد، نبوده و نیست و غیبت ایشان به دلیل آماده نبودن بستر‌ها و زمینه ها‌ی گوناگون است. به علاوه اینکه خداوند متعال بیشتر از همه خواهان ظهور، ولی خویش باشد لکن تنها و تنها هنگا‌می که شرایط و زمینه ها‌ی لازم برای ظهور امام زمان (عج) توسط شیعیان در جهان به وجود بیاید، دستور به ظهور ایشان می‌دهد. نکته سوم آنکه همانطور که قبلا اشاره شد، ظهور امام زمان (عج) کاملا تابع ایجاد زمینه‌ها و بستر ها‌ی مختلف می‌باشد و نظر به اینکه دشمنان و مخالفان جریان حق نیز کاملا از این موضوع باخبرند، بنابراین با تمام توان و استفاده از ظرفیت‌های مختلفی که دارند تلاش می‌کنند که زمینه ها‌ی لازم برای ظهور امام زمان (عج) در جهان ایجاد نشود.

عملیات روانی و تبلیغات دشمن

یکی از این اقدامات حکومت‌های طاغوتی که سابقه بسیار طولانی و قدیمی دارد، عملیات روانی و جنگ فرهنگی است. باید گفت جنگ روانی و تبلیغات منفی علیه هر موضوع و یا علیه هر شخصیتی در هر سطحی انجام شود، اثرگذار خواهد بود. با توجه به آنچه گفته شد می‌توان نتیجه گرفت که کار تبلیغاتی و جنگ روانی علیه هر موضوع و شخصیت دیگری همچون امام زمان (عج) نیز که دشمنان دانشمند و قدرتمندی دارد نیز موثر خواهد بود.

گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت

ضمنا دشمنی و انجام یک سلسله اقدامات نظامی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و… توسط حکومت‌های مستکبر بر علیه امام زمان (عج) سابقه تاریخی دارد که این اقدامات دشمنان از قبل از ولادت ایشان آغاز شده (و البته همچنان ادامه دارد) که برای آشنایی خوانندگان به بخشی از اقدامات دشمنان در طول تاریخ اشاره می‌شود.

ماموریت مهم امام حسن عسگری (ع)

باید گفت عصر امام حسن عسگری (ع)، عصر اختناق خیلی شدید است چرا که هر ۳ حکومت طاغوتی بنی عباس در عصر امام عسکری (ع) به شدت نسبت به ایشان احساس خطر کردند چرا که تولد مهدى موعود به عنوان دوازدهمین امام با اوصافی چون: نهمین فرزند امام حسین (ع) و چهارمین فرزند امام رضا (ع) بسیار مشهور شده بود و مسلمانان و حتى حاکمان ظالم بنی عباس، بار‌ها از زبان راویان و محدثان شنیده بودند و به خوبی مى‌دانستند که مهدی موعود واژگون کننده حکومت شاهان؛ در صلب امام عسگری (ع) می‌باشد و روزى ایشان به دنیا خواهد آمد و حکومت جهانی بر پا خواهد کرد و ضمن فرمانروایى بر شرق و غرب بنیاد ظلم را در جهان بر خواهد انداخت؛ فلذا آنچه در توان داشتند به کار گرفتند تا این وعده بزرگ الهى تحقق نیابد و در همین راستا بر فشار‌ها و سخت گیرى‌ها‌ى خود نسبت به امام حسن عسکرى (ع) مى‌افزودند و پیوسته و به شدت مراقب ایشان بودند، تا بتوانند از ولادت امام زمان (عج) جلوگیری و یا در صورت ولادت، ایشان را از بین ببرند (و البته تلاش‌هایی هم برای قتل امام عسکری انجام دادند) که در همین راستا امام حسن عسگری (ع) اکثر حیات شریفشان (از سن ده سالگی تا لحظه شهادت) تحت شدیدترین مراقبت‌ها در شهر سامرا و در یک کمپ نظا‌می بازداشت و تحت نظر بودند تا حدی که به ایشان لقب عسگری (عسکر به معنای لشگر و منطقه نظامی‌است) داده شده است.

گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت

مرقد امام حسن عسگری (ع)

حکومت بنی عباس علاوه بر بازداشت امام حسن عسکری (ع)، جاسوسان و قابله‌ها‌یی را تحت عناوین مختلف به خانه امام حسن عسگری (ع) فرستاد تا از ولادت امام زمان (عج) مطلع و اگر ایشان را در خانه امام عسکری (ع) دیدند، نابودش کنند. سرانجام برخلاف برنامه ریزی‌ها و پیش‌گیری‌های دقیق و پی در پی حکومت بنی عباس، در یک شرایط رعب و وحشت و اختناق، امام زمان (عج) به دنیا آمد و خوب است بدانید که به قدری جان مبارک امام عصر (عج) در خطر بود که امام عسکری (ع) در هنگام ولادت حضرت، ولی عصر (عج)، ۳۰۰ گوسفند برای سلامتی ایشان عقیقه نمودند. ضمنا حکومت بنی عباس پس از ولادت امام زمان (عج) نیز درصدد یافتن و کشتن ایشان بود و حتی زمانی که امام حسن عسکری (ع) به علت مسمویت ناشی از زهر در آستانه شهادت قرار گرفت، خلیفه از این امر آگاه شد و بلافاصله به دستور وی گروهی از سران دولت و گروهی از پزشکان به منزل امام عسکری (ع) رفتند تا ضمن مداوای ایشان، اوضاع و شرایط را زیر نظر بگیرند و رفت و آمد‌ها را به کنترل در بیاورند و اگر صحنه مشکوکی در رابطه با جانشینی و امامت پس از امام حسن عسگری (ع) دیدند، آن را گزارش کنند.

پس از شهادت امام عسکری (ع) نیز، مأموران خلیفه عباسی حرکت گسترده‌ای را برای کشتن حضرت، ولی عصر (عج) که تنها ۵ سال داشتند، آغاز کردند و به منزل امام عسکری (ع) هجوم آورده و همه جا را تفتیش و تما‌م خدمه وکارگران بیت امام عسگری و نیز خانواده ایشان را زندانی کردند و علاوه بر این، نیرو‌های حکومت در هر جا که احتمال وجود امام زمان (ع) را دادند، حضور یافتند. این تلاش‌ها و اقدامات حکومت بر علیه امام زمان (عج) ادامه یافت تا اینکه سرانجام برای حفظ ایشان از خطر‌ها و فراهم نبودن زمینه ها‌ی حضور و ظهور ایشان در جامعه، با قدرت و حکمت پروردگار، امام زمان (عج) از نظر‌ها غائب شدند و دوران غضب الهی “غیبت” آغاز شد. با توجه به آنچه بیان شد، روشن می‌شود که انجام یک سلسله اقدامات گوناگون بر ضد امام زمان (عج) توسط حکومت‌های طاغوتی، موضوع جدیدی نیست و سابقه تاریخی دارد.

ماموریت اصلی انقلاب و نظامی اسلامی آماده سازی جهان برای ظهور است

لازم به ذکر است در عصر حاضر و پس از پیروزی انقلاب اسلا‌می در سال ۱۳۵۷ و بعد از تعیین ظهور امام زمان (عج) و ایجاد زمینه ها‌ی لازم برای ظهور حضرت مهدی (عج) در سطح جهان به عنوان هدف و ماموریت اصلی جمهوری اسلامی از سوی امام خمینی (ره) با تعابیری، چون «این نهضت مقدس برای انقلاب بزرگ مهدی موعود است (صحیفه جلد سی و چهار)» «ما باید جهان را برای آمدن امام زمان (عج) آماده کنیم (صحیفه جلد بیست)» و…؛ موضوع امام زمان (عج) و ظهور ایشان مورد توجه همگان و به خصوص روسای حکومت‌ها در جهان قرار گرفت و به ویژه کشور‌های جریان استکبار به سرپرستی آمریکا و اسرائیل، به شدت حیثیث و هویت غیر الهی و ضد بشری خود را در تعارض با این هدف بزرگ دیدند، چرا که کشور‌های جریان استکبار به رهبری آمریکا و اسرائیل به خوبی می‌دانند با ظهور موعود عدالت گستر جایی برای روسای فاسد ظالم طاغوتی نخواهد بود و نیک می‌دانند که اگر امام زمان (عج) به همراه حضرت عیسی (ع) ظهور کنند، روسای فاسد و ظالم کشور‌ها را برکنار می‌کنند و آن‌ها باید با صندلی قدرت و ثروت ها‌ی میلیاردی خداحافظی کنند و به سزای اعمال ضد بشری خود برسند؛ و این یعنی کابوس آمریکا و اسرائیل!

گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت

در واقع امام زمانی که انقلاب اسلامی ایران طی عمر ۴۰ ساله خود با تمام توان در حال ایجاد بستر‌های لازم برای ظهور اوست، خواب را از چشم دولت‌های مستکبر جهان و به ویژه آمریکا ربوده و به همین دلیل و از همان ابتدا (۱۳۵۷) مبارزه و سقوط نظام زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) یعنی ایران به محور اصلی فعالیت دولت‌های مختلف ایالات متحده آمریکا، بریتانیا و اسرائیل تبدیل شده و در این راستا دولت‌های مختلف که در آمریکا بر سر کار آمدند، با استفاده از همه ظرفیت ها‌ی خود در جهان تلاش همه جانبه و گسترده‌ای برای از بین بردن بردن نظام انقلاب اسلامی انجام داده و دهند و در واقع باید گفت از بین بردن زمینه ها‌ی ظهور امام زمان (عج) در سطح جهان به محور اصلی فعالیت‌های آمریکا تبدیل شده است و به بیان بهتر در این ۴۰ سال، آمریکا رسالتی جز این نداشته و ندارد.

تخریب امام زمان ماموریت آمریکا در عرصه فرهنگی

در این راستا باید گفت ایالات متحده آمریکا پس از انقلاب اسلا‌می و به ویژه از سال ۲۰۰۶ به بعد سرمایه گزاری بسیار کلان و هنگفتی برای تخریب وجه امام عصر (عج) و نیز تخریب و سیاه نمایی علیه “شیوه ظهور ایشان” در سطح جهان انجام داده و می‌دهد که این اقدامات آن‌ها با هدف جلوگیری از ظهور امام عصر (عج) و به تعویق انداختن زمان ظهور ایشان صورت گیرد که در این راستا اقدام به انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری و رسانه‌ای فوق‌العاده گسترده نموده‌اند که در راس آن‌ها ساخت صد‌ها فیلم بلند سینمایی بزرگ که تولید آن‌ها همچنان و با شتاب بیشتر ادامه دارد؛ با هزینه ها‌ی تولید بسیار گزاف (از قبیل Transformers۲ Revenge of the Fallen که به فروش قریب یک میلیارد دلار دست یافت و به شدت به تخریب و سیاه نمایی علیه امام زمان (عج) پرداخت و در همه سینما‌های جهان اکران شد) تولید شد که مکرارا خبر از ظهور یکبیگانه و یا ظهور و قیام یک رهبر نظامی ابر تروریست بسیار پیشرفته و قدرتمند می‌دهد که در آینده بسیار بسیار نزدیک و یا در زمان حال ظهور کند و به همه کشور‌های جهان حمله و آن‌ها را تصرف می‌کند. او قصد انتقام دارد و جنگ ها‌ی زیادی راه می‌اندازد (و صحنه تخریب شهر‌ها و انهدام نماد‌های مشهور جهان از قبیل مجسمه آزادی، کاخ سفید، برج ایفل و… به کرات نمایش داده شده). این بیگانه دست به کشتار انسان‌ها می‌زند و هم اکنون عده‌ای از یارانش سعی در برگرداندن او و به حاکمیت رساندن او برجهان هستند.

گزارشی از تلاش گسترده ها‌لیوود علیه مهدویت

آنان معتقدند که قسمتی از آسمان باز می‌شود و آن بیگانه و ابرقدرت انتقام گیرنده شرور به همراه یارانش از آسمان وارد زمین می‌شوند و به سراسر کشور‌های جهان حمله می‌کنند. او در هنگام قیام و آغاز حرکت خود، یک پیام جهانی می‌دهد و با مردم جهان سخن می‌گوید به نحوی که همه مردم جهان به زبان مادری خود و بدون نیاز به وسایل؛ صحبت‌های او را را می‌شنوند! او بسیار قدرتمند و مجهز به سلاح‌های پیشرفته و ایضا مسلط به قدرت‌های ماورائی است. همچنین او نفر دوازدهم است و برادرانش را کشته اند و دادگاه‌ها‌یی برگزار می‌کند که نیاز به شاهد ندارد و… هالیوود این مولفه‌ها و ویژگی‌ها را به تصویر کشیده است و نکته قابل توجه این است که ساخت این فیلم‌ها همچنان در حال تولید است.

منبع:تسنیم

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false