×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۸   - ساعت: ۰۳:۳۴
it is true
true
true
بهره برداری از ۲ مدرسه خیر ساز در بخش مرکزی شهرستان میانه

از ۲ مدرسه یک کلاسه خیر ساز در شهرستان میانه با حضور مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، کسایی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان شرقی، جمعی از اعضای شورای اداری شهرستان و اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بهره برداری شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مدرسه یک کلاسه زنده یاد حاج اسکندر مشایخی و همسر محترمه در ۳۰۰ متر مربع مساحت و زیربنای ۵۰ متر با هزینه کرد ۳ میلیارد ریالی در روستای کولا و مدرسه یک کلاسه زنده یاد دکتر ابیلی پور در ۴۴ متر مربع زیربنا با ۸۰۰ میلیون ریال در روستای بیگ بلاغی از توابع بخش مرکزی، مدارس خیرسازی بودند که امروز به بهره برداری رسیدند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین افتتاح این مدارس ضمن تقدیر از مجمع خیرین مدرسه ساز، خیرین و آموزش و پرورش گفت: تربیت ایرانی، اسلامی و الهام از تعالیم دینی باعث شده تا مردم کشور بویژه مردم شهرستان میانه مشتاق به امور خیر بویژه در امر مدرسه سازی شوند.

محمدرضا مشایخی با اذعان بر اینکه ساخت مدرسه توفیقی بس بزرگ است، به بالا بودن روحیه مشارکت جویی در بین مردم شهرستان اشاره کرده افزود: خوشبختانه مردم میانه در پروژه های عام المنفعه حضور و مشارکت جدی و موثر دارند بطوریکه این روحیه مردم شهرستان سبب شده تا اعتبارات تکمیلی بیشتری از سوی دولت در شهرستان هزینه گردد.

وی در پایان بر ضرورت امکان سنجی، نیازسنجی و اولویت بندی در انجام هر کاری تاکید کرده گفت: تمامی پروژه های دولتی و خیرساز نیز باید بر این اساس انجام شود.

مدیر عامل مجمع خیرین استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با تقدیر از اقدام خیرخواهانه خیرین در امر مدرسه سازی گفت: ۳۰ الی ۴۰ درصد مدارس استان توسط خیرین بنا نهاده شده است.

مناف کسایی اضافه کرد: در سال جاری شاهد به اتمام رسیدن یا در شرف اتمام قرار گرفتن ۱۵۰ مدرسه خیرساز در سطح استان هستیم.

وی افزود: از اول سال جاری شاهد هزینه کرد یکهزار میلیارد ریال از سوی خیرین در امر مدرسه سازی طی برگزاری جشنواره های تکریم از خیرین مدرسه ساز هستیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false