×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۸   - ساعت: ۲۱:۲۴
it is true
true
true
دیدار سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان میانه با امام جمعه شهرستان

شهرام ایرانی پور سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان میانه به اتفاق معاون اداری مالی و مسئول حراست مدیریت با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمدی امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، در این دیدار امام جمعه شهرستان میانه ضمن اشاره به وضعیت سالهای قبل از انقلاب روستاها و اوایل انقلاب که جهادسازندگی با حرکت جهادی خود باعث آبادانی مناطق روستائی و بیان خاطراتی از آن دوران اظهار امیدواری کرد با کار و جدیت و استعانت از خداوند و استفاده از پشتوانه علمی و کاری کارکنان شاغل در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان شاهد پیشرفت کشاورزی شهرستان باشیم.

امام جمعه میانه افزود: تمامی برنامه های کاری خود را در راستای حمایت از کشاورزان و کشت محصولات درآمدزا قرار دهید و برنامه جامع عمومی کشاورزی را طوری تدوین کنید که در آینده در خصوص کشت محصولات کشاورزی از قبیل صیفی جات مثل هندوانه مدیریت شده و محصولی کاشته شود که درآمدزا و با شرایط آب و هوای منطقه سازگار باشد.

ایشان تاکید کرد : زمینه های توسعه دام و طیور با توجه به شرایط منطقه و وجود نژادهای جدید بررسی و عملیاتی شود.

در این دیدار شهرام ایرانی پور سرپرست جهادکشاورزی شهرستان ضمن بیان رئوس برنامه های کاری خود اظهار داشت : اولویت کاری مدیریت جهاد کشاورزی تکریم ارباب رجوع ،امنیت غذائی ،افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی ، توسعه آبیاری تحت فشار ، توسعه کشت گلخانه ای،توسعه کشت گیاهان داروئی، پاسخگو بودن به کشاورزان و رفع مشکلات آنها می باشد.

وی اعلام کرد : از اهم برنامه ها رصد و پایش و حل مشکلات و نیازهای کشاورزان است که اینجانب در سطح بخشهای تابعه و در روستا، به روستا رسیدگی خواهم کرد.

سرپرست جهاد کشاورزی گفت :با توجه به میزان تولید بالای محصولات کشاورزی وتوسعه بسته بندی و صنایع تکمیلی نیزاهم برنامه های مدیریت جهاد کشاورزی است .

مدیریت جهادکشاورزی

روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی میانه

 

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false