×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۳۰ مهر - ۱۳۹۸   - ساعت: ۲۱:۱۴
it is true
true
true
مدیر آموزش و پرورش میانه؛دوران پیش دبستان برای کودکان بهترین مقطع برای آموزش مهارت های پایه زندگی براساس سند تحول بنیادین است

جشن روز جهانی کودک با حضور ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه ، ضیایی معاون آموزش ابتدایی در دبستان عرفن ۳ منطقه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، ساجدی فر ضمن تبریک روز جهانی کودک ، توجه ویژه به نیاز های کودکان را ضروری دانست وگفت باید دوران کودکی توسط اولیا و مربیان برجسته شود و برنامه ریزی برای تربیت آنها براساس نگاه کودکان باشد.

وی هفته کودک را بهترین فرصت برای توجه بیشتر به کودکان از نظر روحی و روانی دانست و گفت فرایند رشد کودک باید با مشارکت اولیا به نحو مطلوب صورت گیرد.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه دوران پیش دبستان را برای کودکان بهترین مقطع برای آموزش مهارت های آموزش مهارت های پایه زندگی براساس سند تحول بنیادین عنوان کرد و افزود پیش دبستانی دوران آمادگی برای ورود به دبستان است و مقطع ابتدایی سه مهارت اصلی خواندن نوشتن و حساب کردن است که در کنار آن آموختن مهارت های پایه زندگی بر اساس سند تحول مورد انتظار است.

وی اولویت مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی را آموزش همراه با توجه به هویت های ملی و بهره گیری از آموزه های دینی در راستای تحقق سند تحول بنیادنی و منویات مقام معظم رهبری دانست و افزود مسئولیت پذیری فردی باید از همان دوران کودکی در خانواده و مدرسه تحقق یابد.

روز جهانی کودک

روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false