×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۸   - ساعت: ۱۳:۳۰
it is true
true
true
امام جمعه میانه: محور مقاومت با دستان سردار سلیمانی به هم پیوست

امام جمعه میانه در جمع کارکنان شرکت فولاد آذربایجان با بیان اینکه امثال سردار سلیمانی ها رفتند تا اسلام در جهان نفوذ، نمود و ظهور یابد، پیوند بسیاری از مستضعفان جهان را ثمره ای از تلاش شهید سلیمانی عنوان کرد و گفت: محور مقاومت با دستان سردار سلیمانی به هم پیوست.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، حجت الاسلام عبدالله محمدی تصریح کرد: آمریکایی ها چندین سال است که به بهانه مبارزه با تروریست به کشتار بی رحمانه در کشورهای مسلمان می پردازند ولی خون سردار سلیمانی آنها را رسوا کرد و به کل مردم دنیا فهماند که خود آمریکایی ها تروریستند و ماهیت تروریستی آنان را به وضوح آشکارتر کرد به گونه ای که حتی در ۹۰ شهر خود آمریکا نیز علیه این اقدام تروریستی راهپیمایی شد.

وی با اشاره به اینکه مذاکره با تروریست معنا ندارد، زبان و فرهنگ آنان را فرهنگ خشونت دانسته و تاکید کرد: عده ای از فریب خوردگان و خودفروخته ها در کشور معتقد بودند که  باید تن به مذاکره داده و تولید موشک را در کشور متوقف کنیم ولی ما با حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد و اربیل در عراق، با روش خود آمریکایی ها به مقابله با او برخواستیم و این پیروزی، ابهت آمریکا را در منطقه شکست و قدرت ما را در توانایی تهدید تمامی پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه، به اثبات رسانید.

خطیب جمعه میانه حاج قاسم سلیمانی را مظهر مجاهدت مجسم با اموال و نفوس دانست و اظهار داشت: این مرد با اخلاص در طی اینهمه سال مجاهدت و مقاومت در خارج کشور حتی ریالی حق ماموریت دریافت نکرد و پشتیبانی و دفاع از مظلومین جهان را وظیفه خود می پنداشت.

حجت الاسلام محمّدی امام جمعه میانه بسیاری از مجاهدان و مردان مقاومت منطقه را تربیت یافتگان مکتب فکری و اعتقادی شهید سلیمانی دانست و افزود: اکنون تمامی مظلومان جهان، سرباز سلیمانی اند و محور مقاومت پر است از سربازان شهید سلیمانی و این مرد مجاهد، خود را سربازی از سربازان ولایت معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی توانست هژمونی منطقه را عوض کند و تبدیل به تاثیرگذارترین فرمانده منطقه و جهان شود، شهادت او را تفسیر آیات الهی جهاد و شهادت دانست و گفت: شهادت سردار سلیمانی، آیات الهی تجارت جان در برابر حیات ابدی را در سطح جهان تفسیر کرد.

آیین بزرگداشت شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شرکت بیش از ۲۰۰ نفر از کارکنان و بسیجیان در نمازخانه شرکت فولاد آذربایجان میانه برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false