×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۸   - ساعت: ۱۴:۰۶
it is true
true
true
سردارها ایستاده می میرند

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه رضا عباسی اقدم طی یادداشتی نوشت: سردار سلیمانی بدون ادعا و منت و تبلیغات و انتخابات، مردانه ایران و منطقه را از شرّ داعش نجات داد و مردم نیز ارادت شان را به قهرمان بی ادعای وطن، نشان دادند و به همه فهماندند که مردم فرق سیاسیون منفعت طلب با خادمان مخلص را می دانند.

سردار حاجی زاده با شجاعت و وظیفه شناسی، اشتباه وحشتناک یک نیروی جزء را گردن گرفت و خود را در آماج تیرها قرار داد.

اما کجایند مسئولان نابلدی که خود را قایم کرده اند و مردم را نامحرم پنداشته اند. سردار حاجی زاده در غرب کشور بوده و حسب عقل، نظارت مستقیمی بر یک نیروی جزء نمی توانسته داشته باشد اما مسئول است و یک مسئول واقعی باید حتی اشتباه زیرمجموعه جزئش را نیز گردن بگیرد؛ و گرفت.

اما مسئولان دیگر چه؟ آنها که دم انتخابات شیر می شوند، اکنون کجایند؟ آنها که به دروغ خود را خادم ملت می نامیدند، کجایند؟ کجا رفت پروپاگاندای حقوق شهروندی؟ نکند صبح جمعه نشده و هنوز از خبرها مطلع نشده اند؟!

چرا باید فقط سردار حاجی زاده سپر بلا و اعتراض باشد؟ حاشا به غیرتتان! چطور در جانفشانی و موفقیت های امثال سلیمانی و حاجی زاده، میکروفون و تریبون ها را قبضه می کردید، اما هنگام اشتباه، پیدایتان نیست تا جلوی مردم بایستید و یک عذرخواهی ساده بکنید؟!
چگونه هنگام افتخارآفرینی ها، پیام های تبریکِ خودنمایی تان، گوش رسانه ها را کَر می کرد، اما اکنون درب اتاقتان قفل شده،؟!

سردار حاجی زاده،؛ ما جانفشانی ها و خدمات شماها و سردار سلیمانی ها را می فهمیم و قدر می دانیم. همچنین چهره سیاسیون بی تدبیر و نابلد و بی مسئول را هم می شناسیم. آنهایی که فقط دم انتخابات، مردم را می بینند و می شناسند.
مردم، فرق بین خادم بی منت و مدعی پرهیاهو را خوب می دانند.

چو ایران نباشد، تن من مباد . . .

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false