امروز جمعه, 27 مرداد 1396 - Fri 08 18 2017
مجازات تقلیدکنندگان صدای دختران در عربستان!

در عربستان کسانی که با تقلید صدای دختران، دیگران را فریب می دهند، مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا،  یک کارشناس حقوقی سعودی تأکید کرد برخی افراد با هدف فریب دیگران، صدای دختران را تقلید می کنند که این اقدام در عربستان جزو جرائم اینترنتی است و مجازات آن گاهی به یک سال زندان و جزای مالی تا نیم میلیون ریال سعودی می رسد.

احمد الجطیلی، مشاور حقوقی گفت: ماده سوم قانون مبارزه با جرایم اینترنتی تصریح می کند هر کس از تلفن همراه دوربین دار خود یا وسیله مشابه آن استفاده نادرست کند و باعث آبروریزی دیگران یا آسیب رساندن به آنها شود به زندان تا یک سال و جزای مالی تا نیم میلیون ریال محکوم می شود.

وی افزود: ماده ششم قانون مجازات هرکسی را که در نظم عمومی اخلال ایجاد کند یا به ارزش های دینی و آداب عمومی لطمه بزند به حبس تا ۵ سال و جزای نقدی ۳ میلیون ریالی محکوم می شود.

پدیده تقلید صدای دختران در عربستان زیاد به چشم می خورد. کسانی که دست به این کار می زنند با به دام انداختن قربانیان خود از آنها سوءاستفاده مادی و باج خواهی می کنند یا موجب آبروریزی برای آنها می شوند.

منبع: العالم

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2467135
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3097
5841
99383
2467135
امروز: جمعه، 27 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .