امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396 - Thu 06 29 2017
اعطای وام 15 میلیون تومانی خوداشتغالی به مددجویان بهزیستی

رئیس دبیرخانه اشتغال و كارآفرینی سازمان بهزیستی كشور گفت:وام های خود اشتغالی تا سقف 15 میلیون تومان به مددجویان بهزیستی كه داری شرایط لازم باشند با مهلت بازپرداخت 5 ساله اعطا می شود.
 
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  ؛ مهناز كاشی رئیس دبیرخانه اشتغال و كارآفرینی سازمان بهزیستی كشور در گفت و گو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اعطای وام خوداشتغالی به مددجویان این سازمان اظهار داشت:این وام ها از محل بند ج تبصره 16 قانون بودجه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی اعطا می شود.
 
وی گفت: این وام به تمام اقشار جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی از جمله بانوان آسیب دیده،گروه های معلول جسمی و ذهنی و ... تعلق می گیرد.
 
به گفته ی كاشی افراد قبل از درخواست وام باید آماده سازی شغلی داشته باشند و حتما در دوره های آموزش كسب و كار سازمان فنی و حرفه ای شركت كرده باشند.
 
رئیس دبیرخانه اشتغال و كارآفرینی سازمان بهزیستی كشور بیان كرد: افراد متقاضی پس از تشكیل پرونده به بانك عامل معرفی شده و مبلغ وام را دریافت می كنند.
 
كاشی سقف وام خوداشتغالی را 15 میلیون تومان اعلام و تصریح كرد: بازپرداخت این وام 5 ساله و با كارمزد 4 درصد محاسبه می شود.
 
وی گفت:تا كنون 724 طرح كارفرمایی از محل بند ج تبصره 16 به بانك های عامل معرفی شده اند كه متاسفانه تنها 138 طرح اعتبار لازم را دریافت كرده اند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2181820
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1065
6320
171757
2181820
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .