امروز پنج شنبه, 18 آذر 1395 - Thu 12 08 2016
اعتقاد به توانایی ها باعث ایجاد نشاط می شود

یکی از راه های شاد زیستن در زندگی اعتقاد به استعداد و توانایی های خود در زندگی است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ سیما منادی روان شناس و مشاور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: دستیابی به آرامش و نشاط درونی یکی از رازهای موفقیت در زندگی است که بجای مردود شناختن خود، خویشتن را بپذیریم و به استعدادها و توانایی هایمان ایمان داشته باشیم. همچنین اطرافیانمان را نیز دوست بداریم و به آنان عشق بورزیم. 
 
وی افزود: زمانی که رابطه خود را با دنیای درونی خود تغییر دهیم، این تجربه به طور ناخودآگاه در دنیای بیرونی تأثیر می گذارد و باعث تغییر نگرش و دید ما نسبت به اطرافیان و حتی رفتارهای خودمان می شود. 
 
منادی در ادامه گفت: ایمان به توانایی و استعداد های خود یکی از راه های ایجاد نشاط درونی است زیرا موجب افزایش نشاط و امید به زندگی می شود همچنین لذت بردن از داشته های خود بسیار مهم است. 
 
وی گفت: با نگاهی به افرادی که حتی از کوچکترین داشته های ما در مسائل مختلف زندگی محروم هستند، می توان شاکر داشته های خود بود و از آن ها لذت برد. 
 
این روان شناس در پایان بیان کرد:یکی دیگر از راه های شاد بودن در زندگی احترام به اطرافیان و دوست داشتن آنهاست که بجای ایجاد کینه و نفرت می توان با گذشت و صبر نسبت به دیگران، آنان نیز به ما عشق بورزند و در واقع با این کار در مرحله اول خودمان از آرامش و نشاط بهره مند خواهیم شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

874078
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1318
6259
39080
874078
امروز: پنج شنبه، 18 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .