امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
اعتقاد به توانایی ها باعث ایجاد نشاط می شود

یکی از راه های شاد زیستن در زندگی اعتقاد به استعداد و توانایی های خود در زندگی است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ سیما منادی روان شناس و مشاور در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: دستیابی به آرامش و نشاط درونی یکی از رازهای موفقیت در زندگی است که بجای مردود شناختن خود، خویشتن را بپذیریم و به استعدادها و توانایی هایمان ایمان داشته باشیم. همچنین اطرافیانمان را نیز دوست بداریم و به آنان عشق بورزیم. 
 
وی افزود: زمانی که رابطه خود را با دنیای درونی خود تغییر دهیم، این تجربه به طور ناخودآگاه در دنیای بیرونی تأثیر می گذارد و باعث تغییر نگرش و دید ما نسبت به اطرافیان و حتی رفتارهای خودمان می شود. 
 
منادی در ادامه گفت: ایمان به توانایی و استعداد های خود یکی از راه های ایجاد نشاط درونی است زیرا موجب افزایش نشاط و امید به زندگی می شود همچنین لذت بردن از داشته های خود بسیار مهم است. 
 
وی گفت: با نگاهی به افرادی که حتی از کوچکترین داشته های ما در مسائل مختلف زندگی محروم هستند، می توان شاکر داشته های خود بود و از آن ها لذت برد. 
 
این روان شناس در پایان بیان کرد:یکی دیگر از راه های شاد بودن در زندگی احترام به اطرافیان و دوست داشتن آنهاست که بجای ایجاد کینه و نفرت می توان با گذشت و صبر نسبت به دیگران، آنان نیز به ما عشق بورزند و در واقع با این کار در مرحله اول خودمان از آرامش و نشاط بهره مند خواهیم شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2156890
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4173
6078
146827
2156890
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .