امروز شنبه, 01 مهر 1396 - Sat 09 23 2017
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mehresab/public_html/templates/mehresaba/html/com_content/article/default.php on line 26

ارائه آخرین متدهای پژوهشی در حوزه دریایی از سوی پژوهشگاه علوم جوی

ارائه آخرین متدهای پژوهشی در حوزه دریایی از سوی پژوهشگاه علوم جوی

اولین همایش بین‌المللی اقیانوس‌شناسی غرب آسیا با هدف تبادل نظر و انتقال تجربیات و دستاوردهای جدید در حوزه‌های مختلف دریایی در آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش مهر صبا از ایسنا، اولین همایش بین‌المللی اقیانوس‌شناسی غرب آسیا در روزهای هشتم و نهم آبان ماه امسال در سالن همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک برگزار می‌شود و فرصت ارسال مقاله به این همایش تا 10 مهر تمدید شد.

این همایش با حضور دانشمندان، صاحب‌نظران و محققان کشورهای عضو «مرکز منطقه‌ای اقیانوس‌شناسی غرب آسیا چون عراق، عمان، پاکستان، هند، ترکیه و چندین کشور غربی برگزار می‌شود و در آن در خصوص موضوعاتی چون هواشناسی دریایی، تغییر اقلیم، اقیانوس‌شناسی  فیزیکی، اقیانوس‌شناسی زیستی، بیوژئوشیمی اقیانوسی، شیلات و آبزیان، زمین شناسی دریایی، آلودگی دریا، حقوق و سیاست دریا، مخاطرات دریایی و فناوری و مهندسی دریا بحث و تبادل نظر خواهد شد.

تبادل نظر و انتقال تجربیات و دستاوردهای جدید در حوزه‌های مختلف دریایی و ارتقای سطح علمی ‏اندیشمندان، پژوهشگران و دانشجویان از طریق آشنایی آنها با آخرین دستاوردهای علمی و ‏جدیدترین متدهای پژوهشی در جهان، برقراری ارتباط بین نیازهای صنایع مختلف دریایی با یافته‌های محققان و پژوهشگران حوزه‌های ‏مختلف دریایی و ارتقای جایگاه جمهوری اسلامی ایران در حوزه تحقیقات دریایی در منطقه با فراهم‌سازی بستر مناسب ‏برای انتقال دانش و تجربیات کشورهای مختلف و ارتقای فعالیت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی مرکز منطقه‌ای آموزشی– پژوهشی اقیانوس‌شناسی غرب آسیا در حوزه‌های مختلف علوم دریایی و ساحلی از جمله اهداف این همایش تعیین شده است.

دبیرخانه همایش بین‌المللی اقیانوس‌شناسی غرب آسیا با هماهنگی‌های انجام داده با کمیته انتشارات مجلات علمی پژوهشی اقیانوس‌شناسی، علوم و فنون دریایی و Persian Gulf به انتشار تمام مقالات پذیرفته‌شده در این همایش اقدام کرده است.

انتهای پیام

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2663941
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5727
5675
131005
2663941
امروز: شنبه، 01 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .