امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در دانشگاه پیام نورمیانه

با توجه به افزایش روزافزون سوء مصرف مواد مخدرازلحاظ تعداد مصرف کنندگان ، مقدار مصرف مواد و شدت و نوع ماده مصرفی و متعاقب ان صدمات و لطماتی که به افراد وارد می گردد اهمیت برنامه های پیشگیری از مواد پیش از پیش احساس می گردد.

 

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد به همت امور فرهنگی وگروه روانشناسی  دانشگاه پیام نورمیانه  وبا مشارکت اداره بهزیستی واداره ورزش وجوانان شهرستان میانه در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور میانه برگزار شد

 

به گزارش  پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور میانه کریمی رئیس دانشگاه ضمن تشکر از مشارکت اداره بهزیستی واداره ورزش وجوانان شهرستان میانه، گفت: آگاهی و کسب مهارت­های رفتاری مهمترین راه پیشگیری از اعتیاد است و برگزاری چنین کارگاههای آموزشی می­تواند گامی موثر و موفق در این راه باشد.

 

سپس مدرس کارگاه آقای دکتر علی محمدزاده معاون پژوهشی ورئیس کمیته مشاوره دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی هدف از برگزاری کارگاه را اشاعه و ترویج آگاهی عمومی جامعه در خصوص پیشگیری از اعتیاد، استفاده از ظرفیت دانشگاهها و مراکز علمی در آگاه­سازی و توانمندسازی در راستای پیشگیری از اعتیاد، بررسی علل عوامل گرایش به اعتیاد و ارائه راهکارهای عملی جهت عدم گرایش به مواد مخدر بیان نمود ودر ادامه دکتر  محمدزاده عوارض و خطرات انواع مواد مخدر مورد استفاده در ایران و روشهای پیشگیری از اعتیاد ، آشنایی با مواد مخدر جدید و صنعتی  و ...... پرداختند ،در ادامه کارگاه آقای عبدالهی و اقای بنی هاشم دراین خصوص مطالبی ارائه نمودند.

 

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2153143
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
426
6078
143080
2153143
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .