امروز شنبه, 03 تیر 1396 - Sat 06 24 2017
تشکر ویژه شهردار از شهروندوان خیرخواه میانه ای

شهردار میانه با حضور در کارگاه شهروند خیرخواه از اقدام داوطلبانه او و کارکنانش قدردانی کرد.

صبح امروز شهردار میانه هنگام عبور از زیرگذر خیابان مهارت با مشاهده سه همشهری جوان که در حال دستکاری لامپ های روشنایی زیرگذر بودند کنجکاو شده و به سراغ آن ها رفت تا از کارشان سر در بیاورد و در کمال مسرت با اقدام خیرخواهانه انان مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه ؛ سه همشهری جوان به دستور کارفرمایشان که صاحب کارگاه تولید کابینت و ورق های MDF در خیابان مهارت می باشد با تهیه لامپ های نو در حال تعویض لامپ های سوخته زیرگذر مهارت بودند.

شهردار که تحت تأثیر این اقدام خیرخواهان و احساس مسئولیت پذیری تحسین برانگیز این شهروندان نیکوکار قرار گرفته بود با تماس با مسئول روابط عمومی شهرداری تیم خبری شهرداری را به محل فراخواند و دستور داد با تهیه عکس و گزارش از اقدام ارزشمند این شهروندان مشارکت جو به نحو شایسته از آنان قدردانی و در رسانه های عمومی اطلاع رسانی شود.

شهردار پس از تشکر از سه همشهری جوان به کارگاه کارفرمای آنان رفت و ضمن دیدار با وی حرکت زیبای او را نشان دهنده حس نوعدوستی و عشق به شهر و همشهری عنوان و صمیمانه از او تشکر و قدردانی نمود.

شهردار گفت: شهر خوب را مردمان خوب می سازند و حرکت های این چنینی برای خادمان مردم در شهرداری درس آموز و راهنماست و ما افتخار می کنیم که به چنین شهروندان فهیم و آگاهی خدمت می کنیم و امیدواریم این حس مشارکت و همدلی در بین آحاد مردم میانه رواج پیدا کند.

آقای صابر فرقانی شهروند نیکوکار میانه ای که با تأمین هزینه و نیروی انسانی لازم روشنایی را به محل عبور ساکنین خیابان مهارت هدیه کرده بود وقتی با حضور غیر منتظره شهردار در کارگاهش مواجه شد از توجه و ارزش گذاری شهردار به اقدام خیرخواهانه خود خوشحال و تلاش ها و توجه شهرداری به مسائل و مشکلات شهروندان را در خور تقدیر دانست و متقابلا از شهردار تشکر و پیشنهاداتی را برای بهبود عبور و مرور در خیابان مهارت ارائه کرد.

 shahrvande kheyrkhah (2) shahrvande kheyrkhah (3) shahrvande kheyrkhah (4) shahrvande kheyrkhah (5) shahrvande kheyrkhah (6) shahrvande kheyrkhah (7)

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2148692
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2053
6246
138629
2148692
امروز: شنبه، 03 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .