امروز دوشنبه, 15 آذر 1395 - Mon 12 05 2016
فرماندار ویژه میانه دوشنبه ی این هفته نیز به پای دردل مردم نشست

معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان میانه امروز دوشنبه مورخ 20 اردیبهشت 95 همچون دوشنبه های هر هفته به پای دردل مردم نشست.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ در این دیدار حمید شکری با سعه صدر و رویی گشاده پذیرای ارباب رجویانی بود که برای بیان مشکلات، دردل، پیشنهادو انتقاد خود به دیدار فرماندار آمده بودند.

در این دیدار مشکلات شخصی، مشکلات مرتبط با ادارات و نهادهای شهرستان، مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، اشتغال و غیره مطرح شد و فرماندار ویژه شهرستان نیز در حد توان و مقدورات پیگیر مشکلات آنها شده و دستور بر حل آنها از سوی نهادها و ادارات ذیربط دادند.

گفتنی است همشهریان عزیز می توانند علاوه بر دیدار چهره به چهره با فرماندار ویژه شهرستان میانه در روزهای دوشنبه ی هرهفته از طریق پیغام گیر 166 فرمانداری و فرم ارتباط با فرماندار ویژه شهرستان مندرج در سایت فرمانداری به صورت غیر حضوری ارتباط برقرار کرده و انتقاد، پیشنهاد، مسائل و مشکلات خود را بازگو کنند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

855387
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
667
6153
20389
855387
امروز: دوشنبه، 15 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .