امروز سه شنبه, 16 آذر 1395 - Mon 12 05 2016
فرماندار ویژه میانه بر تامین امنیت بیشتر بازار با مشارکت اصناف، همکاری ادارات مربوطه و نظارت بیشتر نیروی انتظامی تاکید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر تامین امنیت بیشتر بازار با مشارکت اصناف و همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و ادارات خدمات رسان با نظارت بیشتر نیروی انتظامی شهرستان تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری در نشستی با نمایندگان بازار میانه افزود: برای امنیت بیشتر کسبه لازم است تعداد دوربینهای مدار بسته در مرحله دوم به 20 دستگاه برسد که با توجه به وجود طرح و انجام اقدامات اولیه با هماهنگی هیئت امنای بازار و اداره صنعت، معدن و تجارت هزینه های مربوطه تامین و ادارات نیز برای همکاری اعلام آمادگی کردند.

وی گفت: بحث پیشگیری از سرقت  از جمله در بازار یکی از موارد مهم در طرح های امنیتی شهرستان است که نصب دوربینهای بیشتر برای پوشش بیشتر بازار و وصل در اسرع وقت این دوربینها به سیستم مانیتورینگ فرماندهی انتظامی شهرستان سبب اثرگذاری، نظارت بیشتر و کاهش سرقت خواهد شد.

فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: گزارش پیشرفت کار در نشست آتی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

858825
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
32
4073
23827
858825
امروز: سه شنبه، 16 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .