امروز شنبه, 03 تیر 1396 - Sat 06 24 2017
فرماندار ویژه میانه بر تامین امنیت بیشتر بازار با مشارکت اصناف، همکاری ادارات مربوطه و نظارت بیشتر نیروی انتظامی تاکید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر تامین امنیت بیشتر بازار با مشارکت اصناف و همکاری ادارات صنعت، معدن و تجارت و ادارات خدمات رسان با نظارت بیشتر نیروی انتظامی شهرستان تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری در نشستی با نمایندگان بازار میانه افزود: برای امنیت بیشتر کسبه لازم است تعداد دوربینهای مدار بسته در مرحله دوم به 20 دستگاه برسد که با توجه به وجود طرح و انجام اقدامات اولیه با هماهنگی هیئت امنای بازار و اداره صنعت، معدن و تجارت هزینه های مربوطه تامین و ادارات نیز برای همکاری اعلام آمادگی کردند.

وی گفت: بحث پیشگیری از سرقت  از جمله در بازار یکی از موارد مهم در طرح های امنیتی شهرستان است که نصب دوربینهای بیشتر برای پوشش بیشتر بازار و وصل در اسرع وقت این دوربینها به سیستم مانیتورینگ فرماندهی انتظامی شهرستان سبب اثرگذاری، نظارت بیشتر و کاهش سرقت خواهد شد.

فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: گزارش پیشرفت کار در نشست آتی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2147668
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1029
6246
137605
2147668
امروز: شنبه، 03 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .