امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز در اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان ، اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه ، با حضورسینافر رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ،  رسولپور مسئول حراست اداره کل نوسازی استان آذربایجان شرقی ،بصیرت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه و تنی چند از اعضای این مجمع ،اعضای شورای اسلامی شهر ترک ، خیرین نیک اندیش و مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی و مدارس  در اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان برگزار گردید.

در این برنامه رئیس اداره آموزش و پرورش کندوان پس از خیر مقدم و خوش آمد گویی به مهمانان ، گزارشی از عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان در راستای تعمیر و تجهیز مدارس واداره توسط خیرین را داده و سپس مشکلات و مسائل موجود در مدارس منطقه را مطرح کردند واظهار داشتند امیدواریم مسائل و مشکلات موجود در مدارس منطقه با کمک خیرین عزیز و فهیم حل گردد تا شاهد رشد و شکوفایی بیشترآینده سازان این منطقه باشیم .

در ادامه بصیرت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه در ضمن سخنرانی ای  برهمکاری خیرین در حل و فصل مشکلات مدارس منطقه کندوان تأکید نمودندو خواستارهمدلی و مشارکت خیرین همه روستاهای منطقه در امر آموزش و پرورش شدند. در پایان فرمهای تعهد پخش گردید و حاضرین کمکهای خود را به اداره آموزش و پرورش اهدا کردند .و همچنین از خیرینی که در طول یک سال اخیر با اداره آموزش و پرورش مشارکت داشته اند تقدیر بعمل آمد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2818110
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5664
7514
127720
2818110
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .