امروز جمعه, 19 آذر 1395 - Fri 12 09 2016
برگزاری اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز در اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان ، اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه ، با حضورسینافر رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ،  رسولپور مسئول حراست اداره کل نوسازی استان آذربایجان شرقی ،بصیرت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه و تنی چند از اعضای این مجمع ،اعضای شورای اسلامی شهر ترک ، خیرین نیک اندیش و مدیران مجتمع های آموزشی و پرورشی و مدارس  در اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان برگزار گردید.

در این برنامه رئیس اداره آموزش و پرورش کندوان پس از خیر مقدم و خوش آمد گویی به مهمانان ، گزارشی از عملکرد اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان در راستای تعمیر و تجهیز مدارس واداره توسط خیرین را داده و سپس مشکلات و مسائل موجود در مدارس منطقه را مطرح کردند واظهار داشتند امیدواریم مسائل و مشکلات موجود در مدارس منطقه با کمک خیرین عزیز و فهیم حل گردد تا شاهد رشد و شکوفایی بیشترآینده سازان این منطقه باشیم .

در ادامه بصیرت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان میانه در ضمن سخنرانی ای  برهمکاری خیرین در حل و فصل مشکلات مدارس منطقه کندوان تأکید نمودندو خواستارهمدلی و مشارکت خیرین همه روستاهای منطقه در امر آموزش و پرورش شدند. در پایان فرمهای تعهد پخش گردید و حاضرین کمکهای خود را به اداره آموزش و پرورش اهدا کردند .و همچنین از خیرینی که در طول یک سال اخیر با اداره آموزش و پرورش مشارکت داشته اند تقدیر بعمل آمد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

878725
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1912
4053
43727
878725
امروز: جمعه، 19 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .