امروز شنبه, 01 مهر 1396 - Sat 09 23 2017
شهردار میانه: برای اولین بار آسفالت با تأییدیه کیفی تولید می کنیم

شهردار میانه  در بازدید از مجتمع تولید شن و ماسه و آسفالت شهرداری در جریان روند تعمیر، تجهیز و بهسازی خط تولید این کارخانه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه؛ جلیل خرده فروش با تشریح اقدامات انجام گرفته در این مجتمع هدف از این اقدامات را ارتقاء سطح کیفی و کالیبراسیون سیستم تولید در این کارخانه عنوان کرد و گفت: با استقرار اکیپ فنی از یک شرکت معتبر ساخت و تجهیز کارخانجات تولید آسفالت و مصالح راه سازی کلیه دستگاه ها و ماشین آلات موجود در این کارخانه رفع عیب شده و در صورت نیاز وسایل و تجهیزات جدید نصب و برابر با معیارهای استاندارد بهسازی می شوند.

شهردار افزود: با اصلاح خط تولید این کارخانه محصول تولیدی از نظر میزان قیر و دانه بندی مصالح و مخلوط آسفالت مطابق با طرح اختطلاط ارائه شده از سوی آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان تولید و با نمونه برداری های مستمر از سوی آزمایشگاه خاک شهرستان به طور مستمر تحت کنترل کیفی قرار خواهد گرفت و برای اولین بار در طول فعالیت این مجتمع آسفالت با تأییدیه کیفی تولید خواهیم کرد.

مجید خانمحمدی از مدیران باسابقه شهرداری میانه که اخیراً از سوی شهردار مأمور تعمیر و تجهیز و ساماندهی کارخانه آسفالت شهردای شده است با ارائه گزارشی از روند بازسازی و تجهیز این کارخانه گفت: با ارتقاء کیفیت محصولات تولید شده در مجتمع تولید مصالح و آسفالت شهرداری میانه و اخذ تأییدیه های کیفی از آزمایشگاه فنی مکانیک خاک، شهرداری خواهد توانست علاوه بر تأمین آسفالت مصرفی خود در احداث و نوسازی آسفالت معابر شهر میانه آسفالت مورد نیاز دیگر مصرف کنندگان عمده این محصول را نیز در شهرستان تأمین نماید.

karkhaneh (1) karkhaneh (2) karkhaneh (3) karkhaneh (4) karkhaneh (5) karkhaneh (6) karkhaneh (7) karkhaneh (8)

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2660492
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2278
5675
127556
2660492
امروز: شنبه، 01 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .