امروز شنبه, 01 مهر 1396 - Sat 09 23 2017
امام جمعه میانه: نگذاریم واحدهای تولیدی و صنعتی بسته شده و تولید بیکاری شود

امام جمعه میانه با بیان اینکه همه ما مسئول بیکاری جوانان در جامعه و به زندان رفتن آنها هستیم افزود: نگذاریم واحدهای تولیدی و صنعتی و کارخانه های موجود بسته شوند زیرا با بسته شدن آنها تولید بیکاری می شود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی در مجمع سالانه انجمن حمایت از زندانیان میانه تاکید کرد: نگذاریم امور جامعه  با واسطه بازی و دلالی و گذاشتن پول در بانکها و گرفتن سود انجام شود ما نباید بگذاریم همچون کشورهای بی دین با وارد کردن تکنولوژی تنها به فکر سود بیشتر بوده و از جوانان بیکار جامعه غافل شویم زیرا برکت تنها از جانب خدا و  در سایه اشتغال جوانان بیکار و خدمت به مردم بر سر سفره های ما خواهد آمد.

وی با بیان اینکه باید جوابگوی موقعیت، جایگاه  و دارایی خود باشیم افزود: اگر از این موقعیت و دارایی برای دستگیری مردم استفاده کرده و به راحتی از کنار مسائل و مشکلات مردم نگذریم خواهیم توانست از به زندان رفتن خیلی از جوانان جامعه  و تبعات آن جلوگیری کنیم .

امام جمعه میانه افزود: در کمک و خدمت رسانی به مردم از جمله زندانیان و خانواده های آنان نباید به دیده تعارف و رفع تکلیف بنگریم بلکه باید با  انگیزه و هدف و دید واقع گرایانه کمک کنیم زیرا انگیزه سبب فعالیت و بهره مندی بیشتر و پاسخگویی راحت در قبال مسوولیتها وجایگاه ما خواهد بود.

حجت الاسلام حامدی تاکید کرد: چیزی با ارزشتر از رسیدگی و خدمت به بندگان خدا در این دنیا نیست.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2663900
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5686
5675
130964
2663900
امروز: شنبه، 01 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .