امروز دوشنبه, 15 آذر 1395 - Mon 12 05 2016
جشن اهدای جوایز مدرسه شهدای فرهنگی

 

 

در آستانه پایان سال تحصیلی و جهت ارزشگذاری به فعالیت های یکساله دانش آموزان موفق، مراسم جشن اهدای جوایز به دانش آموزان در دبیرستان دوره اول شهدای فرهنگی برگزار شد. آقای ضیایی ضمن تبریک هفته معلم و تشکر از دانش آموزان موفق، این نکته را که یک سوم کل دانش آموزان مدرسه دارای رتبه های برتر بوده و در این مراسم جایزه خواهند گرفت، افتخاری برای مدرسه عنوان نموده و موفقیت بیشتر و افتخارآفرینی بیشتر برای منطقه و کشور را آرزو کردند. کارشناس آموزش متوسطه دوره اول منطقه در ادامه درخصوص هدایت تحصیلی و الزامات و نکات مهم آموزشی و تلاش بیشتر برای موفقیت و شکوفایی استعدادها را خواستار شدند.

مدیر مدرسه، آقای عباسی اقدم نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از کلیه دبیران و همکارانی که با هدایت خویش، دانش آموزان را به این موفقیت های ارزشمند رهنمون ساخته اند، اهدای جایزه به بیش از یک سوم دانش آموزان را ارزشمند و مایه مباهات دانستند.

در این مراسم کارشناس محترم آموزش متوسطه دوره اول، آقای ضیایی، کارشناس محترم فرهنگی هنری، آقای قاسمی، و کارشناس محترم تربیت بدنی، آقای بیرامی و همچنین اعضای هیأت امنای مدرسه حضور داشتند و از تعداد 110 دانش آموز که در طی سال تحصیلی جاری موفقیت های منطقه ای و استانی داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای قدردانی شد. این دانش آموزان در رشته های مختلف علمی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی، و . . . موفق به کسب رتبه های برتر مدرسه و منطقه و راهیابی به مراحل استانی شده بودند.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

855698
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
978
6153
20700
855698
امروز: دوشنبه، 15 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .