امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
جشن اهدای جوایز مدرسه شهدای فرهنگی

 

 

در آستانه پایان سال تحصیلی و جهت ارزشگذاری به فعالیت های یکساله دانش آموزان موفق، مراسم جشن اهدای جوایز به دانش آموزان در دبیرستان دوره اول شهدای فرهنگی برگزار شد. آقای ضیایی ضمن تبریک هفته معلم و تشکر از دانش آموزان موفق، این نکته را که یک سوم کل دانش آموزان مدرسه دارای رتبه های برتر بوده و در این مراسم جایزه خواهند گرفت، افتخاری برای مدرسه عنوان نموده و موفقیت بیشتر و افتخارآفرینی بیشتر برای منطقه و کشور را آرزو کردند. کارشناس آموزش متوسطه دوره اول منطقه در ادامه درخصوص هدایت تحصیلی و الزامات و نکات مهم آموزشی و تلاش بیشتر برای موفقیت و شکوفایی استعدادها را خواستار شدند.

مدیر مدرسه، آقای عباسی اقدم نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از کلیه دبیران و همکارانی که با هدایت خویش، دانش آموزان را به این موفقیت های ارزشمند رهنمون ساخته اند، اهدای جایزه به بیش از یک سوم دانش آموزان را ارزشمند و مایه مباهات دانستند.

در این مراسم کارشناس محترم آموزش متوسطه دوره اول، آقای ضیایی، کارشناس محترم فرهنگی هنری، آقای قاسمی، و کارشناس محترم تربیت بدنی، آقای بیرامی و همچنین اعضای هیأت امنای مدرسه حضور داشتند و از تعداد 110 دانش آموز که در طی سال تحصیلی جاری موفقیت های منطقه ای و استانی داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای قدردانی شد. این دانش آموزان در رشته های مختلف علمی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی، و . . . موفق به کسب رتبه های برتر مدرسه و منطقه و راهیابی به مراحل استانی شده بودند.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2813947
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1501
7514
123557
2813947
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .