امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396 - Thu 06 29 2017
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندارویژه میانه: استفاده غیر مجاز از فضای مجازی کتاب و فرهنگ کتاب خوانی را تحت الشعاع قرار داده است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: فضای مجازی کتاب و کتاب خوانی را تحت شعاع قرار داده و زنگ خطری برای فرهنگ جامعه به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛  محمدرضا مشایخی در جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان در بخش کندوان میانه، انجمن کتابخانه های عمومی را انجمنی تخصصی خوانده افزود: نگرش ها در این حوزه باید تخصصی بوده و به مسائل و مشکلات فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی به صورت ویژه توجه شود.

وی با  اشاره به پتانسیلهای موجود در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی که باید مورد استفاده قرار بگیرد، از انجمن کتابخانه خواستار ترویج بیشترفرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین عموم مردم شده افزود: این امر یکی از بحث های اصلی و نیاز و ضرورت جامعه می باشد.

 مشایخی بر پیگیری مصوبات انجمن ها در بخشها از طریق بخشداری و در شهر از طریق فرمانداری تاکید کرد.

وی خواستار رفع نواقصات کتابخانه بخش کندوان میانه با همکاری و همدلی اعضای انجمن و نهادهای مربوطه شده و در مورد مشکل کتابخانه شهر آچاچی افزود:اداره بنیاد مسکن و انجمن کتابخانه باید در این راستا جلسه ای ترتیب دهند تا مشکلاتی که بین پیمانکار و بنیاد مسکن وجود دارد به زودی رفع گردد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2181057
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
302
6320
170994
2181057
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .