امروز سه شنبه, 16 آذر 1395 - Tue 12 06 2016
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندارویژه میانه: استفاده غیر مجاز از فضای مجازی کتاب و فرهنگ کتاب خوانی را تحت الشعاع قرار داده است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: فضای مجازی کتاب و کتاب خوانی را تحت شعاع قرار داده و زنگ خطری برای فرهنگ جامعه به شمار می رود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛  محمدرضا مشایخی در جلسه انجمن کتابخانه عمومی شهرستان در بخش کندوان میانه، انجمن کتابخانه های عمومی را انجمنی تخصصی خوانده افزود: نگرش ها در این حوزه باید تخصصی بوده و به مسائل و مشکلات فرهنگی از جمله کتاب و کتابخوانی به صورت ویژه توجه شود.

وی با  اشاره به پتانسیلهای موجود در زمینه فرهنگ کتاب و کتابخوانی که باید مورد استفاده قرار بگیرد، از انجمن کتابخانه خواستار ترویج بیشترفرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین عموم مردم شده افزود: این امر یکی از بحث های اصلی و نیاز و ضرورت جامعه می باشد.

 مشایخی بر پیگیری مصوبات انجمن ها در بخشها از طریق بخشداری و در شهر از طریق فرمانداری تاکید کرد.

وی خواستار رفع نواقصات کتابخانه بخش کندوان میانه با همکاری و همدلی اعضای انجمن و نهادهای مربوطه شده و در مورد مشکل کتابخانه شهر آچاچی افزود:اداره بنیاد مسکن و انجمن کتابخانه باید در این راستا جلسه ای ترتیب دهند تا مشکلاتی که بین پیمانکار و بنیاد مسکن وجود دارد به زودی رفع گردد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

864973
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
6180
4073
29975
864973
امروز: سه شنبه، 16 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .