امروز شنبه, 03 تیر 1396 - Sat 06 24 2017
تجلیل ازائمه جماعات فرهنگی مناطق جوار«2» درآموزش و پرورش میانه

با حضور ضیایی مشاور استاندارو رییس ستاد اقامه نماز استان،صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، حاضری مسئول آموزش ستاد اقامه نماز استان و ایپچیان کارشناس مسئول اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان، ازائمه جماعات فرهنگی مناطق جوار«2»(میانه ، هشترود، ترکمانچای، کندوان، کاغذکنان، چاراویماق و نظر کهریزی) درآموزش و پرورش میانه تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، ضیایی مشاور استاندارورییس ستاد اقامه نماز استان در آیین تجلیل از ائمه جماعت فرهنگی در مدارس و برگزیدگان مسابقات قرآن ، عترت و نماز در سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه گفت:نماز سنبل یاری دین خدا است.

وی به نحوه ی یاری دین خداوند اشاره کرد و افزود: نماز را با اقامه کردن، تمهید مقدمات نماز با آماده کردن فضا، ترویج نماز با سخنرانی و تیلیغ و تعلیم نماز و آموزش  نحوه ی خواندن نماز و در آخر با تعمیق نماز می توانیم دین خداوند را یاری کنیم  اگر اینها را انجام بدهیم خدا مارا یاری خواهد کرد.

 در ادامه این جلسه ایپچیان کارشناس مسئول اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان، در زمینه طرح های اقامه نماز، جایگاه نماز و تربیت در سند تحول بنیادین مطالب مبسوطی را بیان داشت.

گفتنی است که : ضیایی مشاور استاندارورییس ستاد اقامه نماز استان در این جلسه به آموزش شیوه های دعوت به نماز و ویژگی های دعوت کنندگان به نماز را بیان داشت.

لازم به ذکر است:  برای حاضرین در این جلسه گواهی دوره آموزشی محراب به مدت 4 ساعت ارائه خواهد شد.

در پایان این جلسه از20 نفز ائمه جماعت فرهنگی در مدارس مناطق جوار«2» و 27 برگزیده مسابقات قرآن ، عترت و نمازآموزش و پرورش منطقه میانه با اهدای لوح تقدیر و هدایای تجلیل شد. 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2147624
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
985
6246
137561
2147624
امروز: شنبه، 03 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .