امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
سرپرست شعب بانک مسکن استان از نزدیک مسائل و مشکلات مساکن مهر شهرستان میانه را بررسی نمود

سرپرست شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی و مسوول اعتبارات به همراه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه از پروژه های مسکن مهر صباشهر میانه و ترکمانچای بازدید نموده و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی نمودند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه از قول مساعد سرپرست شعب بانک مسکن استان طی جلسه ای در فرمانداری ویژه میانه مبنی بر افزایش تسهیلات بانکی پروژه های مسکن مهر ترکمانچای و صبا شهرمیانه برابر تصمیمات دولت و اتمام این پروژه ها تا پایان سال 95 خبرداد.

مهدی مشایخی افزود: در روزهای اخیر با هماهنگی مراجع قضایی و اعضای شورای مسکن شهرستان، پروژه 380 واحدی مسکن مهر صباشهر به پیمانکار جدید تحویل داده شده که در حال تجهیز کارگاه و انجام عملیات اجرایی پس از توقف دو ساله پروژه هستند.

وی همچنین اظهارکرد: با توجه به توقف دو ساله این پروژه، کلیه هزینه های آب و برق با همکاری مسوولین شرکت توزیع برق و آب و فاضلاب استان تعدیل و توسط پیمانکار جدید پرداخت گردید.

مشایخی اضافه کرد: تعداد 48 واحد از مساکن مهر ترکمانچای آماده شده و به محض تکمیل     سپتینک تانک پروژه که ازتعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است پروژه های 380 واحدی صبا شهر، 118 واحدی تعاونی مسکن ترکمانچای و 96 واحدی انبوه سازی ترکمانچای از پروژه های مورد بازدید برای بررسی مسائل و مشکلات بودند که مقرر گردید تا پایان سال 95 به اتمام برسند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2155089
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2372
6078
145026
2155089
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .