امروز دوشنبه, 15 آذر 1395 - Mon 12 05 2016
انعقاد قرارداد فی مابین معاونت اداره کل و اداره تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان میانه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  ؛ روز 28 اردیبهشت ماه 95 با حضور معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میانه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه  تفاهم نامه همکاری به امضا رسید. این تفاهم نامه بمنظور بهره مندی از ظرفیت های موجود در موسسه های علمی و آموزشی و پژوهشی و جلب همکاری فی مابین بخش تعاون و توسعه فرهنگ تعاون امضا شد.

در این تفاهم نامه که در 9 ماده و 42 بند به امضا رسید معاونت اداره کل و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میانه متعهد شد اجرای تورهای دانشجویی، برگزاری همایش های ترویجی، سازماندهی متقاضیان تشکیل تعاونی، اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت و حمایت از تشکیل تعاونی های فعال در حوزه گردشگری را انجام دهد. و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه متعهد شد برگزاری جلسات مشترک، کمک به تشکیل شرکت های تعاونی، حمایت از تشکیل و توسعه  تعاونی ها، تلاش برای ایجاد رابطه دانشگاه، صنعت و تعاون، تهیه جزوه ها و ابزار آموزشی تعاون و هماهنگی برای اجرای تورهای دانشجویی را بعهده بگیرد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

855414
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
694
6153
20416
855414
امروز: دوشنبه، 15 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .