امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
انعقاد قرارداد فی مابین معاونت اداره کل و اداره تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان میانه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  ؛ روز 28 اردیبهشت ماه 95 با حضور معاون مدیر کل و رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میانه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه  تفاهم نامه همکاری به امضا رسید. این تفاهم نامه بمنظور بهره مندی از ظرفیت های موجود در موسسه های علمی و آموزشی و پژوهشی و جلب همکاری فی مابین بخش تعاون و توسعه فرهنگ تعاون امضا شد.

در این تفاهم نامه که در 9 ماده و 42 بند به امضا رسید معاونت اداره کل و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان میانه متعهد شد اجرای تورهای دانشجویی، برگزاری همایش های ترویجی، سازماندهی متقاضیان تشکیل تعاونی، اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت و حمایت از تشکیل تعاونی های فعال در حوزه گردشگری را انجام دهد. و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه متعهد شد برگزاری جلسات مشترک، کمک به تشکیل شرکت های تعاونی، حمایت از تشکیل و توسعه  تعاونی ها، تلاش برای ایجاد رابطه دانشگاه، صنعت و تعاون، تهیه جزوه ها و ابزار آموزشی تعاون و هماهنگی برای اجرای تورهای دانشجویی را بعهده بگیرد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2161568
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1601
7250
151505
2161568
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .