امروز سه شنبه, 06 تیر 1396 - Tue 06 27 2017
برگزاری جشن پایان دانش آموختگی دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد طاهره انصاری در شهرستان میانه

جشن پایان دانش آموختگی دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد طاهره انصاری با حضور صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در محل تالار معلم شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در جشن پایان دانش آموختگی دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد طاهره انصاری در سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه گفت:  شعبان ماه شیعه است و تمامی اعیاد ماه شعبان یاد آور شیعه بودن ما و ارادت ما به اهلبیت (ع) است و نیمه شعبان میلاد بزرگ مردی است که با ظهورش  جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد وامیدواریم  بتوانیم شیعه واقعی و منتظر واقعی برای آن حضرت باشیم.

وی با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که دانش آموزانی متخصص و متعهد پرورش دهیم افزود: دانش آموزان تخصص را در کلاس درس یاد می گیرند اما تعهد را صرفا در کلاس درس نمی شود یاد گرفت تعهد، اعتقادات دینی و اعتقادات مذهبی دانش آموزان پایبند اخلاقیات و پایبند مسائل دینی تواما درخانواده، جامعه و مدرسه  بوجود می آید و همیشه دانشمندانی موفق بوده اند که در کنار تخصص تعهد هم داشتند این دانش آموزان دانشمندان آینده کشور هستند باید نسبت به ارتقای ایمان دانش آموزان تلاش کنیم.

صادقی با بیان اینکه دشمنان ما دام های بسیاری برای فرزندانمان گسترده اند یاد آور شد: دشمنان ما دام های بسیاری برای فرزندانمان گسترده اند اگر دقت نکنیم خودمان نیز گرفتاردام دشمنان خواهیم شد.

مدیر آموزش و پرورش میانه در ادامه افزود: جوانان ما سیبل حرکتی دشمنان ما هستند و دشمنان ما چون از هر راهی نمی توانند وارد شوند جوانان ما را نشانه می روند خواهش می کنم نسبت به رفتار دانش آموزان احساس مسئولیت کنید این ها فرزندان ما نور دیدگان ما و آینده سازان مملکت هستند.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در سخنانی خطاب به اولیای دانش آموزان و معلمان گفت: اولیای دانش آموزان و معلمان باید نسبت به رفتار دانش آموزان  احساس مسئولیت کنند چون اگر ما امروز خشت بنای آینده مملکت را درست بگذاریم در آینده مملکتی مطمئن با صلابت و با اقتدار خواهیم داشت.

وی با بیان فرمایشاتی ازمقام معظم رهبری یاد آور شد:  مقام معظم رهبری دانش آموزان را به تحصیل علم ،تهذیب نفس و ورزش سفارش فرمودند و امیدوارم که دانش آموزان با تلاش خود به این سه امر مهم جامع عمل بپوشانند.

صادقی با اشاره به اینکه دانش آموزان با پایان دوره  دبیرستان یک دوران دیگری را شروع  می کنند افزود:  بعد از دوره دبیرستان شاکله اصلی زندگی شما شکل می گیرد و در آن دوران وارد جامعه می شوید و بعنوان آینده سازان مملکت نقش ایفا خواهید کرد.

مدیر آموزش  و پرورش میانه خطاب به دانش آموزان گفت: معلمان باغبانان شما ها هستند و  شما را بارور کردند و به این رتبه از علم و دانش رساندند و ذره ذره وجود خود را فدای رشدشما کردند ما هرچه قدر قدردان این معلمان باشیم نمی توانیم قطره ای از دریای بیکران زحمات بزرگواران را جبران کنیم.

در این مراسم دانش آموزان به اجرای برنامه های متنوعی پرداختند و در پایان از دانش آموزان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2170796
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2272
8557
160733
2170796
امروز: سه شنبه، 06 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .