امروز چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - Wed 09 20 2017
2 اثر از 12 اثر منتخب به آموزش و پرورش منطقه میانه تعلق دارد

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در گفتگو با واحد خبر اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی گفت: 12 اثر از 395 اثر ارسالی از آذربایجان شرقی به دبیرخانه علمی، ملی تربیت در استان قم رتبه برتر کشوری را کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی گفت: 12 اثر از 395 اثر ارسالی از آذربایجانشرقی به دبیرخانه علمی، ملی تربیت در استان قم رتبه برتر کشوری را کسب کردند.  

وی با بیان اینکه همایش علمی، ملی تربیت در 9 محور در استان قم برگزار خواهد شد افزود: استان آذربایجانشرقی با ارسال 395 اثر از جمله استان هایی می باشد که بیشترین اثر را به دبیرخانه ارسال نموده است.

معاون پرورشی و فرهنگی استان اضافه کرد: از برگزیدگان این همایش در روزهای 6 و 5 خرداد با حضور مدیران کل و معاونین پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان ها تجلیل بعمل خواهد آمد.  

در این میان اثر مهیار امینی سراب ، ومیکائیل رسولزاده با همکاری حمید صمد پورو شادی مرادی و رقیه شیخ الاسلامی از میانه در میان 12 اثر برگزیده کشوری قرار دارد.

این موفقیت ارزشمند را به کلیه فرهنگیان فرهیخته شهرستان، همکاران محترم برگزیده و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2642791
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4703
4388
110025
2642791
امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .