امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندارویژه میانه: تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان بر دریافت بموقع مبلغ خرید گندم به کشاورزان است

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان بر این است تا کشاورزان به موقع مبلغ خرید گندم خود از سوی دولت را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ مهدی مشایخی در جلسه هماهنگی خرید گندم در سال 95 افزود: در سال جاری سیلوی دولتی و سایر سیلوهای بخش خصوصی به همراه مراکز خرید تعاونی روستایی، گندم کشاورزان را به نرخ تضمینی اعلام شده از سوی دولت خریداری خواهند کرد تا کشاورزان هیچ مشکلی از بابت فروش گندم و غیره نداشته باشند.

وی ضمن حساس خواندن فرایند خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از تمامی عوامل اجرایی خواست تا با تعامل و هماهنگی به گونه ای برنامه ریزی کنند تا کشاورزان در سریعترین زمان ممکن با کمترین هزینه به تحویل گندم مازاد بر نیاز خود به مراکز خرید گندم طرف قرارداد دولت اقدام کنند.

مشایخی تاکید کرد: بانک کشاورزی بعنوان بانک عامل حق ندارد از مبالغ گندم به عنوان دیون و بدهی کشاورزان کم کند.

وی اظهارکرد: شرکت غله استان باید نسبت به تخلیه سیلوی میانه تا زمان فصل خرید اقدام نماید زیرا در غیر این صورت مشکل اساسی برای ذخیره سازی و خرید گندم از کشاورزان خواهیم داشت.

مشایخی از جهاد کشاورزی خواست تا نسبت به معرفی کارشناس خرید و کارشناس ذی حساب به سیلوی میانه اقدام نماید.

پیگیری مشکل برق سیلوی پارسیان توسط بخشداری مرکزی، پیگیری و حل مشکلات حمل و نقل از طریق اداره غله و خدمات بازرگانی شهرستان و استان، پیگیری راه اندازی سامانه خرید گندم در مراکز خرید از سوی استانداری و تعاون روستایی استان، ارسال لیست خرید گندم کشاورزان به بانک به صورت روزانه، اقدام نمودن سیلوهای بخش خصوصی  با مدیریت اداره غله شهرستان نسبت به خرید گندم از کشاورزان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2165995
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
6028
7250
155932
2165995
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .