امروز جمعه, 27 مرداد 1396 - Fri 08 18 2017
امام جمعه میانه: عامل اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران، ملت همیشه در صحنه ایران است

امام جمعه میانه با تاکید بر اینکه عامل اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران ملت همیشه در صحنه ایران است افزود: دشمن به این امر واقف بوده و سعی در جداسازی ملت از نظام دارد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حجت الاسلام محمدرضا حامدی در همایش بزرگ شهرستانی گرامیداشت حماسه 9 دی افزود: این روز بزرگ مانوری از قدرت ملت ایران در برابر دیدگان جهانیان و کلاس درسی بود برای مرور درسهای گذشته و اینکه در حوادث مشابه چگونه باید تصمیم بگیریم.

وی عاملان فتنه 88 را خیانتکاران بر علیه نظام و ملت عنوان کرده گفت: در این فتنه به ملت و خون شهدا خیانت شده و نظام الهی اسلامی به برخی از برنامه ها متهم شد که بعدها دست اندرکاران این فتنه به خیانت خود اعتراف نمودند.

حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه دشمنی استکبار با نظام ما تمامی ندارد افزود: یادآوری فتنه 88 و امثال آن نباید مشمول مرور زمان شود زیرا جامعه ما هنوز به آگاهی و بصیرت بیشتر در مقابل توطئه های دشمنان نیاز دارد زیرا مشاهده می کنیم که علی رغم اعتراف کشورهایی مبنی بر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، باز هم به پای میز مذاکره با این کشورها رفته اما نتیجه آن را مشاهده کردیم.

وی خواص جامعه را نیازمند بصیرت و آگاهی بیشتر عنوان کرده گفت: در آستانه انتخابات واقع شده ایم و هنوز احساس خطر و تهدید نمی کنیم اما باید بدانیم که این توطئه ها و برنامه ها بر علیه کشور ما ادامه دارد و باید به فرمایش مقام معظم رهبری از سطحی نگری پرهیز کرده و به عمق مسائل بنگریم.

امام جمعه میانه تاکید کرد: تا زمانیکه ملت ما بصیرت و آگاهی لازم را داشته و پشتیبان نظام و دولت و پیرو ولی فقیه خود هستند، نقشه و ترفند دشمن راه به جایی نبرده و نظام ما همچنان استوار و سرافراز در صحنه های بین المللی و جهانی خواهد درخشید زیرا حضور ملت در تمامی صحنه ها، رمز پایداری و نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2467200
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3162
5841
99448
2467200
امروز: جمعه، 27 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .