امروز جمعه, 27 مرداد 1396 - Fri 08 18 2017
فرماندار میانه در کاغذکنان: روسای ادارات و شوراهای اسلامی، تعامل مثبت و سازنده داشته باشند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه خواستار تعامل مثبت و سازنده روسای ادارات و شوراهای اسلامی بخش و روستاها و انجام امور یکدیگر با همکاری و حسن نیت تمام شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در جلسه شورای اداری بخش کاغذکنان میانه افزود: مسوولین بخش با همکاری دهیاریها و شوراهای اسلامی باید با تمام توان به رفع کمبودها و نواقص در جهت توسعه روزافزون آن کمک کنند.

وی در ادامه بر ضرورت رفع نواقص تمامی روستاهای دور و نزدیک اشاره کرده افزود: مسافت سبب تفاوت نیست بلکه باید در جهت رفع مشکلات و رضایت مردم، دور افتاده ترین و محروم ترین نقاط روستایی نیز در نظر گرفته شود.

شکری همچنین با بیان محرومیت بخش کاغذکنان از اختصاص اعتبار 30  میلیارد و 680 میلیون ریالی به این بخش در جهت رفع محرومیت زدایی خبر داده افزود: بخش کاغذکنان در تخصیص اعتبارات در سطح شهرستان از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

در این جلسه بخشدار کاغذکنان میانه خواستار رفع مشکل رمپهای ورودی و مشکل اوقاف در این بخش  با مساعدت ادارات ذیربط شد.

ابوالفضل آذری در ادامه گفت: در سال جاری 8 میلیارد ریال اعتبار به حساب شهرداری آقکند و 1 میلیاردو 400 میلیون ریال به حساب دهیاریهای بخش کاغذکنان در 6 ماهه اول سال جاری از محل اعتبارات تبصره 1 ماده 38 ، تبصره 2 ماده 39 و عوارض گمرک و مالیات بر ارزش افزوده اختصاص یافت.

همچنین در این جلسه مشکل اوقاف شهر آقکند با 4 درصد موقوفه بررسی شده و فرماندار ویژه میانه افزود: اگر ادعا بر این است که وقف نیست باید از طریق مراجع قضایی موضوع حل شده در غیر این صورت باید از طریق رابطه استیجاری یا تبدیل به احسن یا افراض سهم موقوفه مشخص شود.

گفتنی است در آقکند 260 پلاک جزو موقوفه نبوده و مابقی به صورت مشایی به ثبت رسیده است.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2467195
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3157
5841
99443
2467195
امروز: جمعه، 27 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .