امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396 - Thu 06 29 2017
امام جمعه میانه: تمام همت مسوولین و دولتمردان نظام باید صرف پیاده کردن اصول ده گانه اقتصاد مقاومتی در جامعه باشد

امام جمعه میانه تاکید کرد: تمام همت مسوولین و دولتمردان نظام باید صرف پیاده کردن اصول ده گانه اقتصاد مقاومتی در جامعه باشد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حجت الاسلام محمدرضا حامدی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه، شناسایی فعالیتها و زنجیره های اقتصادی مزیت دار در کشور، زنده کردن تولید داخلی، عدم تطبیق قدرت تولید داخلی با واردات، هدر ندادن منابع مالی، دانش بنیان شدن بخشهای مهم اقتصادی، بهره برداری از بخشهایی که از گذشته روی آنها سرمایه گذاری کردیم، انتقال فن آوری به شر معاملات خارجی، مبارزه جدی با فساد که آفت مملکت داری است، بهره وری انرژی و ارتقای آن به صورت جدی و نگاه ویژه به صنایع کوچک و متوسط را از اصول اقتصاد مقاومتی برشمرد.

خطیب جمعه میانه، تکیه بر قدرت لایزال الهی را مهمترین نقطه قوت ملت مسلمان ایران عنوان کرده افزود: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری خرمشهرهای زیادی در مسیر برای فتح کردن داریم و این فرمایش یعنی بدانیم که خرمشهر را خدا آزاد کرد و ما نیز با توکل به خدا در تمامی زمینه ها فتح الفتوح خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دست به دست هم دادن و اراده محکم و جدی سبب برطرف شدن مشکلات به ظاهر بزرگ است اظهارکرد: ملت ایران با دستهای خالی کارهای معجزه گونه بسیاری انجام داده و باز هم می تواند با توان فعلی، موقعیت و اقتداری که دارد و با تکیه بر نیروهای جوان، خلاق ، خوشفکر و توانمند خود و با وجود رهبری مدیر و مدبر در راس مجموعه دولت به اهداف متعالی دست یابدد.

حجت الاسلام حامدی با تقدیر از زحمات دو نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی برای نمایندگان دور دهم آرزوی توفیق کرده خواستار بهره مندی آنها از تجربیات ارزشمند دو نماینده اسبق شهرستان در راستای توسعه هرچه بیشتر شهرستان شد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2183873
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3118
6320
173810
2183873
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .