امروز پنج شنبه, 26 مرداد 1396 - Thu 08 17 2017
معاون فرماندار میانه: مقابله با قاچاق کالا در اولویت شورای مبارزه با قاچاق باشد

معاون فرماندار شهرستان میانه تاکید کرد: شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید با اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، مقابله با قاچاق کالا را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ محمدرضا مشایخی روز دوشنبه در جلسه شورای مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: باید با در نظر گرفتن موقعیت و وضعیت شهرستان، همچنین با توجه به امکانات و پتانسیل های لازم و نیز با پشتیبانی قضایی از نیروی انتظامی در حوزه مقابله با قاچاق کالا قدم های اساسی برداریم.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به نام 'اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل'، انتظار می رود مبارزه جدی و برنامه ریزی شده با این پدیده از سوی نهادها و ارگان های ذیربط صورت گیرد.
مشایخی با بیان اینکه امروزه پدیده قاچاق کالا و ارز علاوه بر آثار سوء اقتصادی به عنوان یک چالش اقتصادی و اجتماعی حائز اهمیت است، ابراز کرد: هر کدام از مسئولان می توانند با برنامه جامع و تعریف شده در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی نقش موثری ایفا کنند.
وی با بیان اینکه بدون مبارزه قاطع با پدیده قاچاق نمی توان به اهداف اقتصاد مقاومتی رسید، تاکید کرد: مقابله و مبارزه جدی باید در کنار کنترل و نظارت صورت پذیرد تا به رونق تولید کمک کرده و کمک حال تولیدکنندگان داخلی نیز باشیم.
مشایخی به مبارزه با قاچاق کالا در دو حوزه کالای داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: یکی از گام هایی که در مبارزه با قاچاق کالا می توان برداشت این است که در زمینه معرفی و تبلیغات کالاهای داخلی بیشتر فعالیت کنیم.
معاون فرماندار میانه با تاکید بر افزایش تعامل بین دستگاهی در برخورد با قاچاق کالا افزود: با همکاری و تعامل بیشتر میان دستگاه های متولی و همچنین برنامه ریزی مناسب می توان شاهد اقدامات موثر و قابل توجهی در این زمینه بود.
شهرستان میانه به دلیل موقعیت ژئوپولتیکی و قرار داشتن در بین استان های مرزی و نزدیکی به استان های مرکزی، نقش موثری در پیشگیری از ورود کالای قاچاق از مرز و روانه شدن به سمت بازارهای استان های همجوار دارد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2463805
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5608
5304
96053
2463805
امروز: پنج شنبه، 26 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .