امروز پنج شنبه, 30 شهریور 1396 - Thu 09 21 2017
برگزاری همایش یکروزه شورای بسیج در شهرستان میانه

مسئول دفتر راهبردی سپاه عاشورا در جمع شورای بسیج میانه حل مشکلات را در گرو بررسی دقیق جوانب مشکل و سپس ارائه راهکار سازنده دانست و گفت: باید هر قشری در صنف خود، وضعیت فرهنگی اجتماعی را برآورد کرده، فرصتها، تهدیات و آسیبها شناخته شوند و با احصا و اولویت بندی مشکلات، راهکارهای مناسب ارئه شده و باخوردهای لازم اخذ گردند.

  به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ سیدتقی طاها یکی از مشکلات جامعه اسلامی کنونی را مشکل انحراف در پوشش دانست و گفت: غربی ها بع از تجزیه و تحلیل ددقیق، 600 نوع مانتو برای غیر اسلامی برای سلیقه ها و ذائقه های مختلف زنان ما تولید کرده اند، اما ما درباره چادر و حجاب اسلامی برنامه ای نداریم.

   وی تعهد و عمق نگری را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: برای رفع مشکلات بایستی پس از ارائه راهکارهای مناسب، موانع اجرایی آن را رفع کرده و دستگاه های مرتبط را ملزم به همکاری نماییم و پس از اجرا میزان اثربخشی آن را سنجیده و در صورت نیاز برنامه های ارائه شده مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرد.

   جعفر غیابی فرمانده سپاه میانه نیز در این همایش بزرگترین مشکل جوانان شهرستان میانه را بیکاری عنوان کردد و بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات بومی جهت رفع این معضل تاکید کرد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2649351
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4495
6768
116585
2649351
امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .