امروز جمعه, 31 شهریور 1396 - Fri 09 22 2017
بیانیه روابط عمومی و تبلیغات سپاه عاشورا به مناسبت ایام الله 14 و 15 خرداد

امام راحل حیات را به رگ های خشکیده کشاند

   از خورشید آمدی و ابراهیم وار پا در آتش الحاد گذاشتی و گلستان وطن را خرم از قدوم خود کردی.

   از کران های سبز گفتارت، لاله ها رویید و در طپش طلایی نگاهت، طلوع از راه رسید.

   در سایه سار مهربانی ات ای پدر مهربان هزاران دل خسته و رمیده از جود زمان، بساط آزادی گشود آنگاه که نسیم مهرت وزیذن گرفت، خنیاگر رویش شقایق هایی شد که عطر دل انگیز شهادت را تا فرسنگ ها به مشام جان رسانیدند.

   امام خمینی(ره) طوفانی ترین روح جاری در کالبد خرداد بود و طنین کلامش آهنگ تکبیرها و به پرواز درآمدن حنجره هایی بود که از فریاد آزادی برمی خاست.

   خمینی(ره) ریشه دارترین باور شکوفایی بود که حیات را به رگ های درخت خشکیده ملت کشاند و در خردادی بهاری هم فریادها را به شکوفه بدل ساخت و بر تن درخت ملت پوشاند.

   خرداد، تنها نامی در تقویم زمان نیست، تنها ماهی در فصل های سال نیست. خرداد، فارسی شده محرم است. ماه برداشت خوشه های خشم، ماه به خود آمدن و به خدا رسیدن است.

   با گذشت 25 سال از ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و ربع قرن از آغاز ولایت و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) آرمان خواهی و حق طلبی ملت ایران همچنان بشریت تشنه عدالت و آزادی را فوج فوج، برابر طاغوت مدرن و فرهنگ لیبرال دموکراسی غرب قرارداده است و به مدد عزم و اراده بالفعل و بالقوه موجود سرانجام پایان دوران زورگویی مستکبران و اسارت انسانها را رقم خواهد زد.

   سبزپوشان سپاه عاشورا، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و 15 خرداد و شهدای به خون خفته انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم و ادای احترام به همه ایثارگران و خانواده معظم شهدا، با تجدید بیعت و میثاق با مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) و تاکید بر تداوم راه و مسیر حضرت روح الله و پی گیری آرمان های سترگ شهیدان انقلاب اسلامی اعلام می دارد: پاسداران سپاه عاشورا به برکت هوشمندی و   بصیرت مثال زدنی که در مکتب ولایت فقیه و در پرتو آموزه های اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی به دست آورده است، همچنان آرمان های نهضت 15 خرداد را مثل مشعل فروزان و راهنمای امروز و فردای خود میدانند و بدون توجه به تعلقات جناح ها و جریان های سیاسی تنها به خط رهبری می اندیشند که امام راحل عظیم الشان و رهبر فرزانه انقلاب، برای انقلاب اسلامی و مقابله با جبهه معاندین نظام ترسیم کرده اند.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2655960
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3421
7501
123024
2655960
امروز: جمعه، 31 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .