امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
برگزاری کارگاه حفظ و انسجام مربیان عقیدتی و سیاسی سپاه میانه

مشروعیت و مقبولیت مردمی و مدیریت بی بدیل امام خمینی(ه) و امام خامنه(مد ظله العالی) مهمترین رمز ماندگاری انقلاب اسلامی

  به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ کارگاه حفظ و انسجام مربیان عقیدتی و سیاسی سپاه میانه با حضور ده ها نفر از مربیان بسیج اعم از خواهران و برادران به منظور بررسی عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی و آسیب های فرا روی آن در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

   در این کارگاه که به صورت هم اندیشی برگزار شد؛ شرکت کنندگان، تهاجمات فرهنگی از قبیل ظهور اسلام آمریکایی، ظهور فرقه های ضالّه، عرفانهای نوظهور، اختلاف بین مذاهب بخصوص شیعه و سنی، بی بصیرتی و افکار التقاطی در بین روشنفکران جامعه را مهمترین آسیب های پیش روی انقلاب اسلامی برشمردند که با هدف تغییر فرهنگ و هویت اسلامی انقلاب بوجود آمده اند.

   همچنین مدیریت بی بدیل امام خمینی(ره) و نایب بر حق ایشان امام خامنه ای و مشروعیت و مقبولیت مردمی آنها مهمترین عامل ماندگاری انقلاب عنوان شد و بر بیان اهداف انقلاب اسلامی و شناساندن شخصیت و عملکرد امام به نسل جوان تاکید شد.

     در این گروه هم اندیشی، حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، مبارزه عملی با تحریم ها، مبارزه با فسادهای مالی دولتمردان، رفع معضل بدحجابی و بی حجابی و بصیرت افزایی آحاد ملت به عنوان راهکارهایی جهت ماندگاری انقلاب عنوان گردید.

خبرنگار: سیده شمسی هاشمی

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2156910
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4193
6078
146847
2156910
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .