امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396 - Thu 06 29 2017
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندارویژه میانه: دشمن همواره به فکر ضربه زدن به اسلام با استفاده از تحریف است

معاون سیاسی و اجتماعی  فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: کشور اسلامی ما همواره با هجمه های فرهنگی زیادی خارج از مرزها روبرو بوده که از جمله آنها ضربه زدن به اسلام با استفاده از تحریفات است.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ محمدرضا مشایخی در جلسه ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی افزود: خروجی تمامی جلساتی از این قبیل باید اتخاذ برنامه ها و سیاستهایی در جهت ایجاد رضایت و مقبولیت در بین مردم باشد.

وی با بیان اینکه می توان با برنامه ریزی صحیح هر گونه مقاومت در مقابل تغییر و ساماندهی شئونات مذهبی و فرهنگی را از بین برد افزود: به طور قطع مردم نیز در این راستا همراه ما خواهند بود.

مشایخی به ورود تحریفهایی در مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین از روی ناآگاهی اشاره کرده افزود: شاید هدف یکی و نیتها خیرخواهانه است  اما وظیفه ستاد ساماندهی ، دستگاههای متولی ، کارشناسان مذهبی ، کانون مداحان و هیئات در این خصوص بسیار خطیر و مهم است  زیرا این تحریفها و غیر رسمی و شناسنامه دار نبودن برخی هیئتها باعث ایجاد نارضایتی و گله مندی مردم در سطح شهر شده و آسیب زا می باشد.

وی بر شناسنامه دار شدن تمام هیئتهای عزاداری و یکپارچه کردن  هیئتهای شبیه خوانی در روز عاشورا تاکید کرده افزود: باید با برنامه ریزی و برخورد صحیح در ساماندهی شئونات مذهبی قدم برداشته شود.   

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2184232
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3477
6320
174169
2184232
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .