امروز شنبه, 01 مهر 1396 - Sat 09 23 2017
مدیر کل ثبت احوال استان در بخش کندوان میانه از راه اندازی ثبت احوال در بخش کندوان خبرداد

مدیر کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی پیرو دعوت بخشداری کندوان میانه با حضور در این بخش گفت: در صورت واگذاری و تحویل ساختمان در عرض 2 هفته اداره ثبت احوال در شهر ترک را تاسیس خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، جودی با اشاره به اهمیت و جایگاه ثبت احوال و اینکه در آینده کلیه خدمات ثبت احوال با کارت هوشمند انجام خواهد شد افزود: خدمات ثبت احوال خدماتی نهادی و حاکمیتی است چرا که بدون شناسنامه و کارت ملی هیچ سند و یا کار اداری تنظیم نمی شود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش و همت معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه میانه و همچنین بخشدار کندوان در راستای راه اندازی و تاسیس ادارات مختلف در بخش از جمله ثبت احوال گفت: در مقابل تلاش و همت شما عزیزان و امکاناتی که فراهم شده است ما نیز با تاسیس اداره ثبت احوال در مرکز بخش امیدواریم بتوانیم جوابگوی این تلاشها باشیم.

جودی اضافه کرد: با راه اندازی اداره ثبت احوال، مردم بخش نه تنها از خدمات ثبت احوال بهره مند خواهند شد بلکه از طریق پایگاه اطلاعاتی جمعیتی می توانند خدمات به روز را از دولت دریافت کنند.

بخشدار کندوان میانه نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیر کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی در بخش کندوان اظهار امیدواری کرد که با تاسیس اداره ثبت احوال این سفر مایه خیر و برکت برای بخش کندوان باشد.

محمود زرین با اشاره به اینکه کندوان بخش خیرین بوده و مردم خیر آن در تمامی صحنه های مورد نیاز حاضر به مشارکت و همکاری هستند افزود: در راستای تاسیس اداره ثبت احوال با تحویل ساختمان و تامین تجهیزات مورد نیاز در حد امکان یاریگر اداره کل ثبت احوال برای تاسیس این اداره در بخش خواهیم بود تا مردم از خدمات بیشتر دولت در این بخش بهره مند شوند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2664004
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5790
5675
131068
2664004
امروز: شنبه، 01 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .