امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
فرماندار ویژه میانه: انقلاب اسلامی ایران با رمز وحدت و رهبری امام (ره) به ثمر نشست

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان فرمایش امام (ره) مبنی بر اینکه وحدت کلمه داشته باشید تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با رمز وحدت، اتفاق و همدلی  مردم و رهبری امام امت(ره) به ثمر نشست.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری  ظهر امروز در آیین گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد عروجی ملکوتی امام (ره) وگرامیداشت  یاد و خاطره شهیدان قیام 15 خرداد در مسجد جامع میانه،  وحدت را مهمترین نیاز جامعه امروز اسلامی ایران برشمرده افزود: وظیفه ما مسوولین تقویت راهکارهای وحدت است اینکه مردم در بین خود و با دولت وحدت داشته و همدل و همراه باشند.

وی به بیانات مقام معظم رهبری، صبح امروز در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال امام (ره) اشاره کرده و افزود: ما باید به فرمایش ایشان عمل کرده و نگذاریم جامعه دوقطبی شود زیرا دو قطبی بودن وحدت و انسجام جامعه اسلامی را از بین می برد.

شکری به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرده افزود: ما بعنوان خدمتگزاران نظام در کنار بخش خصوص و واحدهای تولیدی و صنعتی خواهیم بود تا بتوانیم به شعار سال جامه عمل بپوشانیم و در این راه اقدامات ارزشمندی انجام داده ایم  که استقرار  قرارگاه اقتصاد مقاومتی از مهمترین آنهاست.

فرماندار ویژه میانه به ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) و روحیه مبارزه طلبی و استکبار ستیزی ایشان از 9 سالگی اشاره کرده افزود: بینش  و احاطه علمی، بصیرت، پیشگویی و شناخت کافی ایشان از استکبار و دشمنان نظام و اسلام، اعتقاد و قاطعیت ایشان باعث شد تا ایشان به مسائل اجتماعی و سیاسی جامعه حساسیت نشان داده و این انقلاب را به ثمر برسانند و اکنون وظیفه ماست تا به عنوان وارثان امام، شهدا و انقلاب  و با پیروی از جانشین خلف ایشان به استحکام و استمرار این نظام کمک کنیم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2818014
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5568
7514
127624
2818014
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .