امروز دوشنبه, 15 آذر 1395 - Mon 12 05 2016
فرماندار ویژه میانه: انقلاب اسلامی ایران با رمز وحدت و رهبری امام (ره) به ثمر نشست

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان فرمایش امام (ره) مبنی بر اینکه وحدت کلمه داشته باشید تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران با رمز وحدت، اتفاق و همدلی  مردم و رهبری امام امت(ره) به ثمر نشست.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری  ظهر امروز در آیین گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد عروجی ملکوتی امام (ره) وگرامیداشت  یاد و خاطره شهیدان قیام 15 خرداد در مسجد جامع میانه،  وحدت را مهمترین نیاز جامعه امروز اسلامی ایران برشمرده افزود: وظیفه ما مسوولین تقویت راهکارهای وحدت است اینکه مردم در بین خود و با دولت وحدت داشته و همدل و همراه باشند.

وی به بیانات مقام معظم رهبری، صبح امروز در آیین گرامیداشت سالگرد ارتحال امام (ره) اشاره کرده و افزود: ما باید به فرمایش ایشان عمل کرده و نگذاریم جامعه دوقطبی شود زیرا دو قطبی بودن وحدت و انسجام جامعه اسلامی را از بین می برد.

شکری به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرده افزود: ما بعنوان خدمتگزاران نظام در کنار بخش خصوص و واحدهای تولیدی و صنعتی خواهیم بود تا بتوانیم به شعار سال جامه عمل بپوشانیم و در این راه اقدامات ارزشمندی انجام داده ایم  که استقرار  قرارگاه اقتصاد مقاومتی از مهمترین آنهاست.

فرماندار ویژه میانه به ابعاد شخصیتی امام خمینی (ره) و روحیه مبارزه طلبی و استکبار ستیزی ایشان از 9 سالگی اشاره کرده افزود: بینش  و احاطه علمی، بصیرت، پیشگویی و شناخت کافی ایشان از استکبار و دشمنان نظام و اسلام، اعتقاد و قاطعیت ایشان باعث شد تا ایشان به مسائل اجتماعی و سیاسی جامعه حساسیت نشان داده و این انقلاب را به ثمر برسانند و اکنون وظیفه ماست تا به عنوان وارثان امام، شهدا و انقلاب  و با پیروی از جانشین خلف ایشان به استحکام و استمرار این نظام کمک کنیم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

858461
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3741
6153
23463
858461
امروز: دوشنبه، 15 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .