امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
فرماندار ویژه میانه: برخورداری 80 روستا از نعمت گاز در سال جاری مورد انتظار است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان مقایسه آمار گازرسانی به روستاهای شهرستان میانه با استان در سال گذشته و قابل قبول نبودن درصد برخورداری روستاهای شهرستان تاکید کرد: برخورداری 80  روستا از نعمت گاز در سال جاری مورد انتظار است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری در جلسه ای با حضور مدیر کل شرکت گاز استان افزود: در سال گذشته با توافقهای صورت گرفته مقرر شد 80 روستای شهرستان گازرسانی شود که  57 روستا در حال اجرا بوده و 54 روستا به مرحله پیمان رفته و 26 روستا از سال گذشته مانده و اقدامی نشده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای گازرسانی به 54 روستا در سال جاری خواستار افزایش این تعداد به 80 روستا شده افزود: گازرسانی به محورهای صنعتی شهرستان نیز برای ایجاد سرمایه گذاریهای بیشتر در این محورها مورد انتظار است.

فرماندار ویژه میانه اظهار امیدواری کرد که با توجه بیشتر به پروژه های گازرسانی شهرستان و انجام تمامی تعهدات و افزایش آمار برخورداری در سال جاری عقب ماندگیهای شهرستان در حوزه گازرسانی جبران شود.

مدیر کل شرکت گاز استان  نیز در این جلسه با بیان اینکه گاز رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار هدفگذاری استان تا پایان سال 96 می باشد افزود: چند شهرستان از جمله میانه در بخش گازرسانی از متوسط استان پایین است که عمده دلیل آن پایین بودن ضریب تراکم و وسعت منطقه می باشد.

ولی الله دینی با اشاره به برخورداری62  درصدی  جمعیت شهرستان میانه از نعمت گاز به برخورداری 132 روستای شهرستان اشاره کرده افزود: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بتوانیم به هدفگذاری سال جاری دست یابیم.

وی اظهار کرد: اکثر پروژه های شهرستان را در هفته دولت سالجاری و بقیه را در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهیم رساند تا درصد برخورداری شهرستان به 80 درصد برسد همچنین 14 درصد را  نیز تا پایان سال آینده به پیمان خواهیم برد یعنی 94 درصد سیاست گذاری بالای 20 خانوار به انجام خواهد رسید و روستاهای کم جمعیت واقع در مسیر نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

دینی افزود: در مورد واحدهای تولیدی و صنعتی و محورهای صنعتی که از اهمیت خاصی برخوردار است حتما خواسته های شهرستان را در برنامه گنجانده و عملیاتی خواهیم کرد چرا که کمک به تولید کمک به افزایش اشتغال و پیشگیری از مهاجرت و بسیاری از مسائل دیگر است.

لازم به ذکر است محور های میانه - تبریز، میانه- هشترود، میانه – فولاد و مسیر قریب دوست توسط مدیر عامل شرکت گاز استان تعهد گردید و مقررشد عملیات اجرایی آنها از سال جاری شروع گردد و در مسیر گازرسانی روستای دادلو طراحی خط جایگاه CNG نیز تعهد شد.

با تکمیل پروژه های مذکور آمار گازرسانی در سال جاری  به بیش از 80 درصد خواهد رسید.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2813481
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1035
7514
123091
2813481
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .