امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
حرکت بی وقفه فرمانداری ویژه میانه در جهت اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی

قریب به یک ماه است از ابتدای سال 95 می‌گذرد، سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل مزین گردیده است، اما در این میان گام‌های مؤثری در راستای تحقق این شعار از سوی فرمانداری ویژه شهرستان میانه برداشته‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا   ؛ اقداماتی که بدون وقفه و بی‌درنگ در حال انجام است و در این راه، شب و روز، خستگی و ناامیدی معنایی ندارد. این سخن گزافه نیست که بگوییم سربلند بیرون آمدن از این امتحان الهی؛ مرد عمل مطلبد که با هماهنگی و بسیج امکانات و ظرفیت‌های موجود به چرخ‌های اقتصادی شهرستان میانه رونق دوباره بخشد.

به نظر می‌رسد این حرکت مقدس در ایستگاه اول خود به نحو احسن در حال انجام است، چراکه مردان کارزار علم و سیاست با عزمی راسخ با تشکیل و فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی، پای در عرصه مقابله با تمامی تهدیدات داخلی و خارجی در گوشه‌ای از جورچین سراسر عشق و ایمان کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران به نام میانه شده است.

اقتصاد مقاومتی فرصتی ناب برای شکوفایی شهرستان میانه و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار در دیاری به قدمت چندین هزار سال قبل از میلاد و دروازه آذربایجان می‌باشد.

اینک که تمامی مردم و مسئولین کشور لبیک‌گویان به فرامین مقام معظم رهبری (مد)، در جهت تحقق شعار سال دغدغه‌ای بیش ندارند، میانه پیش‌قدم در امر تشکیل قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی بار دیگر ثابت کرد که درراه همدلی و هم‌زبانی خواهد توانست در پایان سال کارنامه‌ای درخشان از خود به‌جای بگذارد.

شکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از زمان آغاز دغدغه مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی این موضوع را فقط روی کاغذ نگه نداشته و با اتمام‌حجت خویش در اولین جلسه شورای اداری و همین‌طور در جلسه مختص به تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در فرودین ماه سال جاری با تمامی مسئولین ادارات و سازمان‌های شهرستان؛ خواستار ورود جدی و عملی تمامی آنان در جهت اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی شده است.

این آرزوی بلند پروازانه نیست که با این همت والا در آینده شاهد به ثمر نشستن این تلاش و پشتکار خواهیم بود، موضوعی که شاید از هم‌اینک زمزمه‌های آن به گوش می‌رسد.

جهاد درراه خدا و همچنین در مسیر پیشرفت و توسعه کشور بدون شک زمان و مکان نمی‌شناسد، موضوعی که امسال روسای ادارات و سازمان‌ها باید بدان جامع عمل پوشانده و با پرهیز از مدیریت اتاقی، ضمن شناسایی مشکلات و کمبودهای حوزه شهرستان میانه درصدد مرتفع کردن آنان برآیند.

این مسئله وقتی عینیت می‌یابد که سکان‌دار  شهرستان خود به وظایف محوله آشنا بوده تا مدیران و روسای ادارات نیز با الگو قرار دادن وی، برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی را با کارآمدی هرچه‌تمام‌تر به منصه ظهور بگذارند.

فرماندار میانه حرف آخر را نیز خطاب به ادارات و بانک‌ها در حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را زد تا حجت به همگان در این مسیر پرفرازونشیب، آشکار و اتمام گردد.

ازجمله این اقدامات که در این مدت کوتاه منتج به نتیجه شده است برنده شدن گروه اکتشاف معدن در مزایده و ایجاد کارخانه پنل های گچی با مشارکت طرف ترکیه‌ای که این موارد تا مرحله بازدید محل و اخذ مجوزها از طریق قرارگاه اقتصاد مقاومتی پیش رفته است.

 ایجاد یک سردخانه ده هزار تنی توسط سرمایه‌گذار نقده‌ای و حل مجوزها و تأمین محل احداث کارخانه از دیگر اقدامات اساسی انجام‌گرفته در راستای تقویت پتانسیل‌های منطقه و اشتغال‌زایی می‌باشد.

ان شاءلله خبرهای خوش دیگری نیز در راه است...

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2164337
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4370
7250
154274
2164337
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .