امروز جمعه, 07 آبان 1395 - Fri 10 28 2016
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه خبر داد: پایگاه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان میانه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه ، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه  با اشاره به این که تمام بستر و امکانات لازم برای سنجش سلامت نوآموزان در منطقه میانه فراهم است گفت : آموزش و پرورش میانه با همکاری شبکه بهداشت و درمان برای سال تحصیلی ۹6-95  حدود  2380 نفر نوآموز را مورد تست و سنجش تحصیلی قرار می دهند.

وی با بیان اینکه طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان با هدف ارزیابی سنجش هوش و شناسایی مشکلات آنها انجام می‌شود اظهار کرد: طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان برای تشخیص و شناسایی به موقع نارسایی‌های جسمی، ارزیابی وضعیت ذهنی نوآموزان وبرای غربالگری جسمی و ذهنی  نوآموزان آماده ورود به دبستان اجرا می شود.

صادقی با تاکید بر نقش سنجش سلامت نوآموزان بر کاهش افت تحصیلی و کمک به بهبود کیفی آموزش و پرورش افزود: تشخیص به موقع نیازهای ویژه کودکان و برنامه ریزی برای ارایه خدمات توانبخشی مشاوره ای و آموزشی در راستای جایگزینی صحیح آموزشی آنها در مدارس عادی و در صورت نیاز درمدارس استثنایی، یکی دیگر از اهداف اجرای این طرح است.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه،  با اشاره به این که ثبت نام اینترنتی دانش آموزان ورودی پایه اول در مدارس ابتدایی آغاز شده خاطرنشان کرد: اولیای نوآموزان با مراجعه به مدارس ابتدایی از زمان تست سنجش فرزندان خود مطلع شوند.

وی  با اعلام فعال بودن سامانه برای نوبت دهی توضیح داد: اولیای محترم نوآموزان با مراجعه به مدارس و دریافت برگ نوبت ؛ با در دست داشتن شناسنامه های خود و نوآموز، یک قطعه عکس، کارت واکسیناسیون و برگ نوبت می توانند مراحل بعدی سنجش را انجام دهند.

گفتنی است : پایگاه سنجش در شهرستان میانه با برگزاری  مراسم افتتاح درشانزدهم خرداد ماه در دبستان دخترانه فرهنگ کار خود را آغاز خواهد کرد

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

641942
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4040
5364
144039
641942
امروز: جمعه، 07 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .