امروز پنج شنبه, 26 مرداد 1396 - Thu 08 17 2017
معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه خبر داد: پایگاه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان میانه آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه ، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه  با اشاره به این که تمام بستر و امکانات لازم برای سنجش سلامت نوآموزان در منطقه میانه فراهم است گفت : آموزش و پرورش میانه با همکاری شبکه بهداشت و درمان برای سال تحصیلی ۹6-95  حدود  2380 نفر نوآموز را مورد تست و سنجش تحصیلی قرار می دهند.

وی با بیان اینکه طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان با هدف ارزیابی سنجش هوش و شناسایی مشکلات آنها انجام می‌شود اظهار کرد: طرح سنجش کودکان بدو ورود به دبستان برای تشخیص و شناسایی به موقع نارسایی‌های جسمی، ارزیابی وضعیت ذهنی نوآموزان وبرای غربالگری جسمی و ذهنی  نوآموزان آماده ورود به دبستان اجرا می شود.

صادقی با تاکید بر نقش سنجش سلامت نوآموزان بر کاهش افت تحصیلی و کمک به بهبود کیفی آموزش و پرورش افزود: تشخیص به موقع نیازهای ویژه کودکان و برنامه ریزی برای ارایه خدمات توانبخشی مشاوره ای و آموزشی در راستای جایگزینی صحیح آموزشی آنها در مدارس عادی و در صورت نیاز درمدارس استثنایی، یکی دیگر از اهداف اجرای این طرح است.

معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه،  با اشاره به این که ثبت نام اینترنتی دانش آموزان ورودی پایه اول در مدارس ابتدایی آغاز شده خاطرنشان کرد: اولیای نوآموزان با مراجعه به مدارس ابتدایی از زمان تست سنجش فرزندان خود مطلع شوند.

وی  با اعلام فعال بودن سامانه برای نوبت دهی توضیح داد: اولیای محترم نوآموزان با مراجعه به مدارس و دریافت برگ نوبت ؛ با در دست داشتن شناسنامه های خود و نوآموز، یک قطعه عکس، کارت واکسیناسیون و برگ نوبت می توانند مراحل بعدی سنجش را انجام دهند.

گفتنی است : پایگاه سنجش در شهرستان میانه با برگزاری  مراسم افتتاح درشانزدهم خرداد ماه در دبستان دخترانه فرهنگ کار خود را آغاز خواهد کرد

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2463482
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5285
5304
95730
2463482
امروز: پنج شنبه، 26 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .