امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
معرفی قهرمان هنرهای رزمی استاد علیرضا قنبری

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ علیرضا قنبری متولد 1357شهرستان میانه دانشجوی کاردانی تربیت بدنی ، فعالیت ورزشی خود را ازسال 1372 در رشته تای بوکسینگ نزد استاد حسن مقدمی شروع نمود.

پس از ایشان نزد اساتید بزرگی چون مرحوم استاد فریدون مالکی ، مرحوم استاد مسعود فکری  و اساتید محترم استاد شجاعی زاده ، استادامیر مصدق، استاد عرفانیانخواه واستاد اسماعیلزاده در رشته کیک بوکسینگ و دفاع شخصی و سپس در خدمت اساتید ووشو استاد امیر لاله و استاد بزرگ محمد پور غلامی  بوده و افتخار شاگردی ایشان را داشته است.ازعناوین قهرمانی وی میتوان کسب چندین مدال استانی و شمالغرب و سه مدال کشوری در کیک بوکسینگ و یک مدال کشوری در ووشو و دو بازی سوپر کاپ حرفه ای و یک مدال  بین المللی نیم حرفه ای اشاره نمود.  در حوضه  مربیگری،  مربی و داور کیک بوکسینگ و ووشوبوده و از سال 1386در شهرستان مشغول اموزش هنرهای رزمی به جوانان با استعداد شهرستان میباشد. که به لطف خدا توانسته مدالها و عناوین زیادی هم در کیک بوکسینگ و هم در ووشو کسب نماید و هم اکنون نیز مسولیت  ریاست هیت ووشو شهرستان را بر عهده دارد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2813493
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1047
7514
123103
2813493
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .