امروز پنج شنبه, 27 مهر 1396 - Thu 10 19 2017
فرماندار ویژه میانه: پروژه راکد 118 واحدی مساکن مهر ترکمانچای تا 10 روز آینده به اجرا می رسد

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از پیگیری و حل مشکلات مساکن مهر 118 واحدی ترکمانچای با انتخاب پیمانکار جدید و شروع بکار مجدد آن پس از 3 سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری در جلسه شورای مسکن بخش ترکمانچای میانه با اشاره به مشکلات پیش آمده در راستای تکمیل پروژه های مسکن مهر ترکمانچای، افزود: متاسفانه در سایه عدم هماهنگی و عملکرد دستگاه های نظارتی پروژه مسکن 118 واحدی ترکمانچای که مراحل ساخت آن از سال 89 آغاز شده بود از 3 سال گذشته راکد مانده بود.

فرماندار ویژه میانه کارشکنی و عدم تحقق وظایف قانونی پیمانکار این پروژه را عامل اصلی ایجاد نارضایتی در بین متقاضیان عنوان کرد و گفت : در حال حاضر پرونده این پروژه در مراجع قضایی شهرستان در حال رسیدگی است.

وی از پیگیری و تشکیل جلسات متعدد در راستای حل مشکل مسکن مهر ترکمانچای خبر داد و اظهارنمود : با تصمیمات اتخاذ شده پیمانکار جدید این پروژه از سوی اعضای هیئت مدیره  ظرف 10 روز آینده مشخص و مراحل ساخت و ساز ادامه خواهد یافت.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2822378
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3771
6161
131988
2822378
امروز: پنج شنبه، 27 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .