امروز جمعه, 19 آذر 1395 - Fri 12 09 2016
فرماندار ویژه میانه: پروژه راکد 118 واحدی مساکن مهر ترکمانچای تا 10 روز آینده به اجرا می رسد

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از پیگیری و حل مشکلات مساکن مهر 118 واحدی ترکمانچای با انتخاب پیمانکار جدید و شروع بکار مجدد آن پس از 3 سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری در جلسه شورای مسکن بخش ترکمانچای میانه با اشاره به مشکلات پیش آمده در راستای تکمیل پروژه های مسکن مهر ترکمانچای، افزود: متاسفانه در سایه عدم هماهنگی و عملکرد دستگاه های نظارتی پروژه مسکن 118 واحدی ترکمانچای که مراحل ساخت آن از سال 89 آغاز شده بود از 3 سال گذشته راکد مانده بود.

فرماندار ویژه میانه کارشکنی و عدم تحقق وظایف قانونی پیمانکار این پروژه را عامل اصلی ایجاد نارضایتی در بین متقاضیان عنوان کرد و گفت : در حال حاضر پرونده این پروژه در مراجع قضایی شهرستان در حال رسیدگی است.

وی از پیگیری و تشکیل جلسات متعدد در راستای حل مشکل مسکن مهر ترکمانچای خبر داد و اظهارنمود : با تصمیمات اتخاذ شده پیمانکار جدید این پروژه از سوی اعضای هیئت مدیره  ظرف 10 روز آینده مشخص و مراحل ساخت و ساز ادامه خواهد یافت.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

886998
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
10185
4053
52000
886998
امروز: جمعه، 19 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .