امروز شنبه, 03 تیر 1396 - Sat 06 24 2017
اهدای قطعه زمین به قهرمانان مدال آور میانه ای

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه باید بستر لازم برای جذب و تشویق جوانان به ورزش و عرصه های دیگر را فراهم آوریم از اهدای قطعه زمینی به قهرمانان مدال آور آسیایی و جهانی میانه ای خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری روز شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان با تاکید بر اهمیت غنی سازی اوقات فراغت جوانان، بر ضرورت تدوین برنامه ای مدون برای ساماندهی امور جوانان از سوی دستگاه های اجرایی این شهرستان با مهلت 15 روزه تاکید کرد.
وی با بیان اینکه باید تمامی امکانات و توانمندی ادارات و دستگاه های اجرایی در راستای رسیدگی به امور جوانان و حل مشکلات آنان به کار گرفته شود، افزود: با تشکیل کمیته ارزیابی در سال جاری، نظارت بر نحوه اجرای مصوبات و برنامه های اوقات فراغت جوانان افزایش می یابد.
فرماندار میانه بر لزوم ساماندهی بودجه های فرهنگی دستگاه های اجرایی شهرستان و جلوگیری از موازی کاری و حیف و میل در جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان و اجرای دقیق سیاست های مورد تاکید رهبر معظم انقلاب تاکید کرد.
شکری با بیان اینکه استعداد و پتانسیل ورزشی جوانان شهرستان میانه بالا بوده و کسب مدال های رنگین آسیایی، جهانی و بین المللی نشانگر این امر است، افزود: باید مسیر ورزشی شهرستان را به سایر عرصه ها و حوزه ها تعمیم دهیم تا جوانان در دیگر زمینه ها نیز سرآمد باشند.
فرماندار میانه از تخصیص بودجه فرهنگی در سال جاری به 27 دستگاه خبر داد و گفت: ما نیز متعهد هستیم با برنامه ریزی، کنترل و نظارت در کنار این ادارات به ترویج فعالیت های مختلف فرهنگی نیز بپردازیم.
وی از جوانان نمونه و فعال شهرستان خواست تا در کمیته های 10 گانه اتاق فکر فرمانداری فعالیت کرده و نظرات خود را در حوزه های مختلف اجرایی نمایند.
در این نشست از 14 جوان نمونه و شاخص در حوزه های مختلف هنری، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2149088
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2449
6246
139025
2149088
امروز: شنبه، 03 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .