امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از 23 خرداد قابل دریافت است

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی از توزیع کارتهای ورود به جلسه داوطلبان ورود به مدارس نمونه دولتی از 23 خرداد، دو روز زودتر از موعد مقرر از طریق سایت استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی ؛ نادر فکور نیا گفت: کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از روز یکشنبه 23/03/95 از طریق سامانه مدارس نمونه دولتی موجود در سایت آموزش و پرورش استان قابل دریافت می باشد .

وی افزود: دانش آموزان پایه نهم هنگام دریافت کارت ورود به جلسه می بایست معدل کل را وارد سامانه نمایند ، همه دانش آموزان  پس از دریافت کارت ورود به جلسه بایستی جهت تائید و ممهور نمودن کارت به مدرسه محل تحصیل مراجعه نمایند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی گفت: به جهت جلوگیری از تراکم ورود به سامانه و همچنین تسهیل در دریافت کارت توسط داوطلبان، زمان مذکور از 25 خرداد به 23 خرداد، دو روز زودتر از موعد مقرر انجام می شود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2818013
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5567
7514
127623
2818013
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .