امروز جمعه, 19 آذر 1395 - Fri 12 09 2016
بازدید معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه از پایگاه سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان

صادقی معاون مدیر کل و مدیرآموزش وپرورش میانه از پایگاه طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان این شهرستان(دبستان دخترانه فرهنگ) بازدید و از نزدیک روند امور را مورد بررسی قرارداد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و  مدیر آموزش و پرورش میانه در بازدید از پایگاه طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان گفت: این طرح با هدف شناسایی و تشخیص نارسایی های جسمی، ارزیابی وضعیت ذهنی نوآموزان، بهبود و کیفیت بخشی به آموزش اجرا می شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس اولی منوط بر ارائه پرونده سلامت به مدرسه است، افزود: در طرح سنجش وضعیت نوآموزان در زمینه‌های بینایی، دید رنگ، شنوایی، گفتاری، آمادگی تحصیلی، اختلالات جسمی و حرکتی، اختلالات دهان و دندان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی در ادامه یاد آور شد: انجام دقیق و مناسب این طرح از افت تحصیلی دانش‌آموزان پیشگیری می‌کند و سبب آگاهی والدین از وضعیت جسمی و ذهنی فرزند خود می‌شود.

صادقی افزود: ما دانش‌آموزان مشکل‌دار را بعد از ارزیابی‌های نهایی به مراکز تخصصی ارجاع می‌دهیم تا در قالب طرح پیشگیری زمینه درمان و مداوای آنها فراهم آید.

گفتنی است که: در این بازدید نجفی معاون آموزش ابتدایی منطقه نیز حضور داشتند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

879532
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2719
4053
44534
879532
امروز: جمعه، 19 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .