امروز سه شنبه, 25 مهر 1396 - Tue 10 17 2017
بازدید معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه از پایگاه سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان

صادقی معاون مدیر کل و مدیرآموزش وپرورش میانه از پایگاه طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان این شهرستان(دبستان دخترانه فرهنگ) بازدید و از نزدیک روند امور را مورد بررسی قرارداد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و  مدیر آموزش و پرورش میانه در بازدید از پایگاه طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان گفت: این طرح با هدف شناسایی و تشخیص نارسایی های جسمی، ارزیابی وضعیت ذهنی نوآموزان، بهبود و کیفیت بخشی به آموزش اجرا می شود.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام دانش‌آموزان کلاس اولی منوط بر ارائه پرونده سلامت به مدرسه است، افزود: در طرح سنجش وضعیت نوآموزان در زمینه‌های بینایی، دید رنگ، شنوایی، گفتاری، آمادگی تحصیلی، اختلالات جسمی و حرکتی، اختلالات دهان و دندان مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی در ادامه یاد آور شد: انجام دقیق و مناسب این طرح از افت تحصیلی دانش‌آموزان پیشگیری می‌کند و سبب آگاهی والدین از وضعیت جسمی و ذهنی فرزند خود می‌شود.

صادقی افزود: ما دانش‌آموزان مشکل‌دار را بعد از ارزیابی‌های نهایی به مراکز تخصصی ارجاع می‌دهیم تا در قالب طرح پیشگیری زمینه درمان و مداوای آنها فراهم آید.

گفتنی است که: در این بازدید نجفی معاون آموزش ابتدایی منطقه نیز حضور داشتند.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2807661
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2729
6937
117271
2807661
امروز: سه شنبه، 25 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .