امروز یکشنبه, 21 آذر 1395 - Sun 12 11 2016
فرماندار ویژه میانه بر حفاظت از منابع آب و پیشگیری از آلودگی آن تاکید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه حفاظت از منابع آب ، بازگشایی مسیرها و مدیریت برای پیشگیری از آلودگی منابع آبی شهرستان را امری ضروری و حساس عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  ؛ حمید شکری در جلسه حفاظت از منابع آب شهرستان میانه با اشاره به وضعیت خشکسالی و کم آبی در ایران گفت: علی رغم اینکه شهرستان میانه بیشترین منابع آبی استان را داراست اما بحران آب در این شهرستان نیز حاکم بوده و نیازمند ساماندهی و مدیریت صحیح برای حفاظت از منابع آب موجود می باشد.

وی افزود: اگر در اسرع وقت مسیرها آزادسازی شده و از تصرفات جلوگیری می شد، در حوزه منابع آب شاید با مشکل روبرو نمی شدیم اما تصرفات و امور غیر مجاز از قبیل احداث استخرهای پلیمری غیر استاندارد و بدون مجوز، چاههای غیر مجاز و آلوده کردن آبهای مصرفی شهرستان از سوی افراد جامعه باعث ایجاد مشکل در این حوزه شده است.

شکری توسعه شهرستان با جلب و جذب سرمایه گذار و پیشنهاد برای طرح های سرمایه گذاری را نیازمند آب عنوان کرده افزود: اگر با امور خلاف مقابله کرده و مدیریت صحیح داشته و بر کنترل و نظارت خود در حوزه منابع آبی شهرستان بیافزاییم شاهد توسعه همه جانبه شهرستان خواهیم بود.

فرماندار ویژه میانه ازدیاد استخرهای پلیمری غیرقانونی و چاههای غیر مجاز را از مشکلات اساسی در حفاظت از منابع آب شهرستان خوانده افزود: استخر پلیمری از نیازهای شهرستان است اما باید با مشخصات استاندارد و قانونی ایجاد شده و مجوز داشته باشد.

وی بر برخورد جدی با اقدامات غیرقانونی و بدون مجوز در حوزه منابع آب شهرستان تاکید کرده افزود: باید در کنار حفاظت از منابع آب، بر استفاده قانونی از آن توجه کافی  داشته باشیم.

شکری بر اجرای مصوبات جلسات با تعامل و همکاری نهادها و ادارات ذیربط تاکید کرده از همکاری دادگستری و دادستانی شهرستان برای  کمک هر چه بیشتر در جهت پیشبرد امور از جمله در حوزه منابع آبی و مساکن مهر قدردانی نموده مهمترین امر در حفاظت از منابع آبی شهرستان را پیشگیری از امور غیر مجاز عنوان کرد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

892773
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
895
4009
57775
892773
امروز: یکشنبه، 21 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .