امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
جلسه شورای اسلامی شهرستان با حضور مسئول اداره منابع طبیعی شهرستان

جلسه شورای شهرستان با حضور مسئول اداره منابع طبیعی شهرستان جناب آقای مهندس مهریان به  مورخه 95/3/5 با حضور اعضای در دفتر شورای اسلامی شهرستان برگزار گردید

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از شورای شهرستان میانه ؛ ابتدا رئیس شورای شهرستان میانه آقای نعمت زاده ضمن آرزوی سلامتی  توفیق وسر بلندی بر مسئولین  محترم و خیر مقدم گویی به اعضای شورا و مسئول اداره منابع طبیعی بیاناتی را امطرح  نمودند.

سپس آقای مهریان ریئس اداره منابع طبیعی گزارشی از عملکرد و فعالیت های آن اداره بیان کردند و در مورد آموزش در راستای حفظ و محافظت از منابع طبیعی که متلق به همه مردم میباشد را یکی از بهترین راهکارها در نگهداری منابع طبیعی اعلام کرده اند و اظهار نمودند که اداراه منابع طبیعی آماده برگزاری جلسات و کلاسهای توجیحی به آحاد مردم هستند.

در ضمن اعلام کردند که فعالیت در روستاها وکاربر روی زمین های فاقد سند وهویت قبل از ایجاد و هرگونه تغییرات در ان میبایست از منابع طبیعی استعلام نمایند.

آقای مهریان اعلام کرده اند که اداره منابع طبیعی در راستای فعالیت خود برای پرورش و تکثیر گونه های گیاهی نایاب و کم یاب در ذخیره گاه های خود برای شهرستان اقداماتی انجام داده است.

مهاجرت عکس از شهر بر روستاها در استفاده از منابع طبیعی و آب نیز توضیعاتی بیان نموده اند.

آقای محمدی عضو شورای شهرستان از مشکلات بوجود آمده در حوزه خود بیاناتی مطرح کرده اند که متاسفانه از سوی بعضی از افراد بر اثر مهاجرت عکس زمین های منابع طبیعی مورد بی مهری قرار میگیرد به گونه ای که حتی در بعضی مناطق  مسیر مردمان را مسدود نمودنند و مشکلاتی برای مردم  به وجود آورده اند که خواستار رسیدگی از سوی منابع طبیعی شد.

آقای قره باقری دیگر عضو شورای شهرستان خواستار عنایت و پیگیری ایجاد یک شعبه در شهر ترک و راه اندازی تفرجگاه در شهر ترک و  برگزاری یک نمایشگاه دائمی برای گل و گیاه از سوی منابع طبیعی را شده و در ادامه توجه جدی اداره منابع طبیعی را در مورد ازاد سازی  مسیر رودخانه های که مورد تصرف در بعضی مناطق قرار گرفته را شده اند.

آقای فردین قره داغی عضو شورای شهر آچاچی در مورد مشکلات مردم در استعلامات از ادارات مخصوصا راه آهن و .... ونیز برای زمین های ملی و تفرجگاهی را خواستار شده اند.تا برای شهر آچاچی بتوان در زمین های ملی تفرجگاهی برای مردم این شهر با همکاری شهرداری و شورا ایجاد کرد.

و در نهایت رئیس شورای بخش مرکزی آقای کریمی مهمان و عضو دیگر شورای شهرستان در خصوص مشکلات مردم در روستاها در زمان دریافت سند.با توجه به مطابقت قرار دادن نقشه های هوایی با زمین های موجود در تفسیر آن مشکلات بوجود آمده که خواستار عنایت و پیگیری از سوی منابع طبیعی را شده اند.ودر مورد سندهای موجود در دست مردم که به صورت مشاع میباشد و در آن حدود اربعه مشخص نیست تفاسیر متفاوتی از سوی مسئولین و مردم به عمل می آید و خواستار جدیت و حل آن شدند.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2813504
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1058
7514
123114
2813504
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .