امروز جمعه, 07 آبان 1395 - Fri 10 28 2016
با حضور حاتمی بخشدار کندوان جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان برگزار گردید

جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان با حضور حاتمی ، رئیس جدید این شورا برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان ، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان ، با حضور حاتمی ، رئیس جدید این شورا در سالن جلسات اداره برگزار گردید.

در این جلسه سینافر رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ، پس از خیر مقدم گویی به حاتمی رئیس جدید شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان و سایر اعضا دستور کار جلسه را که در مورد تشکیل مجمع خیرین ، اوقات فراغت دانش آموزان و تشکیل ستاد سواد آموزی بود ، تشریح نمودند.

سپس قره  بخشی معاون پشتیبانی منطقه گزارشی در مورد روند تشکیل مجمع خیرین  و اقدامات انجام یافته در این راستا به اعضا دادند.همچنین در مورد طرحهای تابستانی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، نحوه انتخاب رشته های تحصیلی دانش آموزان ، راه اندازی رشته های تحصیلی جدید و تشکیل ستاد پشتيباني سوادآموزي منطقه نیز مطالبی ارائه گردید. در ادامه حاتمی بخشدار و رئیس جدید شورای آموزش و پرورش منطقه از زحمات و تلاشهای اعضای شورا در برگزاری جلسات تقدیر و تشکر نمودند و تأکید نمودند به یاری خداوند تلاش خواهیم کرد تاجلسات شورا بصورت  کار آمد و مفید برگزار گردد.در پایان احکام عضویت حاتمی رئیس شورا و شکری معاون پرورشی اداره و عضوشورا ، تقدیم گردید.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

639805
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1903
5364
141902
639805
امروز: جمعه، 07 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .