امروز سه شنبه, 28 شهریور 1396 - Tue 09 19 2017
با حضور حاتمی بخشدار کندوان جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان برگزار گردید

جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان با حضور حاتمی ، رئیس جدید این شورا برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش منطقه کندوان ، جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان ، با حضور حاتمی ، رئیس جدید این شورا در سالن جلسات اداره برگزار گردید.

در این جلسه سینافر رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه ، پس از خیر مقدم گویی به حاتمی رئیس جدید شورای آموزش و پرورش منطقه کندوان و سایر اعضا دستور کار جلسه را که در مورد تشکیل مجمع خیرین ، اوقات فراغت دانش آموزان و تشکیل ستاد سواد آموزی بود ، تشریح نمودند.

سپس قره  بخشی معاون پشتیبانی منطقه گزارشی در مورد روند تشکیل مجمع خیرین  و اقدامات انجام یافته در این راستا به اعضا دادند.همچنین در مورد طرحهای تابستانی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ، نحوه انتخاب رشته های تحصیلی دانش آموزان ، راه اندازی رشته های تحصیلی جدید و تشکیل ستاد پشتيباني سوادآموزي منطقه نیز مطالبی ارائه گردید. در ادامه حاتمی بخشدار و رئیس جدید شورای آموزش و پرورش منطقه از زحمات و تلاشهای اعضای شورا در برگزاری جلسات تقدیر و تشکر نمودند و تأکید نمودند به یاری خداوند تلاش خواهیم کرد تاجلسات شورا بصورت  کار آمد و مفید برگزار گردد.در پایان احکام عضویت حاتمی رئیس شورا و شکری معاون پرورشی اداره و عضوشورا ، تقدیم گردید.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2636634
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2934
4218
103868
2636634
امروز: سه شنبه، 28 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .