امروز پنج شنبه, 30 شهریور 1396 - Thu 09 21 2017
فرماندار ویژه میانه بر دایر کردن نمایشگاه دائمی صنایع دستی تاکید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر دایر نمودن نمایشگاههای دائمی برای عرضه  صنایع دستی و تولیدی در شهرستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ حمید شکری دربازدید از برخی واحدهای  تولیدی، صنعتی و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان از جمله درمانگاه غیردولتی  شهید رجایی و دولتی معیری، آموزشگاههای آزاد و کارگاهها، کانون مخترعین و کاوشگرا ن از نزدیک بر مسائل و مشکلات موجود بر سر راه این مراکز و آموزشگاهها واقف شده و افزود: در سطح شهر تمامی تلاش خود را برای راه اندازی نمایشگاه دائمی برای عرضه محصولات تولیدی شهرستان از جمله صنایع دستی، گلیم بافی و ...  با هماهنگی و تعامل سایر ادارات بکار بسته ایم تا این واحدهای تولیدی و دیگر مراکز در فروش محصولات خود با مشکل مواجه نشوند.

در این دیدار مقرر شد صندوق کارآفرینی امید برای مباحث کارگاهی، پشتیبان و اشتغال خانگی با اخذ پروانه تولید توسط میراث فرهنگی و صنایع دستی ظرف یک ماه تسهیلات با اولویت پشتیبان پرداخت شود.

مشکلات عمده این مراکز و آموزشگاهها، کمبود امکانات و ابزار و کمبود مالی و نبود بازار فروش مناسب و نمایشگاه دائمی و حمایت و پشتیبانی ادارات در راستای تامین مالی و تجهیزات لازم بود که در خصوص کانون مخترعین و کاوشگران جوان نیز مقرر شد طرح توجیهی جداگانه ای در بخش الکترونیک در کارگروه سرمایه گذاری برای تجاری سازی  گنجانده شود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2649296
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4440
6768
116530
2649296
امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .