امروز شنبه, 08 آبان 1395 - Fri 10 28 2016
60 میلیارد ریال میزان مشارکت مردمی در میانه

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی میانه گفت: میزان مشارکت های مردمی در سال گذشته 60میلیارد ریال بود.به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ فرج الله جعفری روز یکشنبه در نشست با خبرنگاران منابع کمیته امداد در سال گذشته را 72 میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: شش هزار و 300 خانواده با 16 هزار و 500 نفر تحت پوشش کمیته امداد میانه هستند.
وی با اشاره به اهداف کمیته امداد در سه بخش فرهنگی، اشتغال و خودکفایی و مشارکت های مردمی گفت: در بخش فرهنگی یک هزار و 510 دانش آموز و 140 دانشجو تحت پوشش قرار دارد که در این خصوص دو هزار و 185 حامی نیز در کنار کمیته از این دانش آموزان حمایت می کنند.
جعفری از آموزش یک هزار و 100 نفر در بحث اشتغال و خودکفایی خبر داد و افزود: برای 583 نفر در سال گذشته با پرداخت تسهیلات اشتغال ایجاد شده که خرید 20 دستگاه تراکتور نمونه ای از این امر است.
وی از نظارت و پیگیری کمیته امداد در راستای اشتغالزایی و خودکفایی افراد تحت پوشش خبر داد و گفت: بعد از شش ماه این افراد از چرخه کمک ماهانه امداد خارج شده و در زمره طرح خودکفایی تک خدمتی قرار می گیرند.
رئیس کمیته امداد میانه نذورات، کفاره، صدقه و زکات، طرح اکرام و محسنین را از جمله مشارکت های مردمی اعلام و خاطرنشان کرد: ماهانه از محل صدقات در شهرستان 500 میلیون ریال جمع آوری می شود.
جعفری، ساخت یک هزار و 135 واحد مسکونی طی پنج ،بیمه یک هزار و 106 خانوار، تعمیرات جزئی و اساسی منازل، کمک خرید جهیزیه به نوعروسان و کمک مالی به تازه دامادها، هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان و توزیع ارزاق را از جمله خدمات کمیته امداد امام عنوان کرد.

منبع : ایرنا

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

644743
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
534
6307
146840
644743
امروز: شنبه، 08 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .