امروز چهارشنبه, 03 خرداد 1396 - Wed 05 24 2017
فرماندار ویژه میانه: آگاهی دهی بهترین پیشگیری در زمینه مواد مخدر است

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: آگاهی دهی و اطلاع رسانی بهترین پیشگیری در زمینه مواد مخدر است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا؛حمید شکری در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میانه  با بیان اینکه بسیاری از خانواده ها با مشکل اعتیاد مواجه بوده و به نوعی درگیر هستند افزود: پنهان کاری در این موضوع جایز نبوده و باید زنگ هشدار مواد مخدر و اثرات مخرب آن در جامعه و در بین خانواده ها به صدا درآید.

وی با بیان اینکه برخی از سازمانها در خصوص آگاهی دهی و آگاه سازی جامعه در خصوص مواد مخدر ماموریت دارند، برخی دیگر از ادارات و نهادها نیز در این جلسات مکلف به آگاه سازی و پیشگیری می شوند که به طور مثال و  با توجه به افزایش میزان اعتیاد در بین دانش آموزان، آموزش و پرورش مکلف به آگاه سازی است.

شکری مهیا کردن فضای نشاط و امید در جامعه از طریق فعال کردن انجمن های مختلف از جمله تئاتر و نمایش در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آموزش و ترویج فرهنگ پیشگیری از اعتیاد، اجرای همایشها و برنامه های مختلف در حوزه مواد مخدر و ارائه راهکار و سازماندهی و یکپارچه نمودن امور در این خصوص را از جمله اهدافی خواند که در حوزه مواد مخدر و پیشگیری از آن لازم و ضروری است.

فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: ادارات و نهادها نباید در خصوص مواد مخدر و پیشگیری به صورت جزیره ای عمل کنند بلکه باید با تعامل و همکاری و سازماندهی لازم در قالب شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جامعه هدف بیشتری را مورد هدف قرار دهند تا بحث اعتیاد و مشکلات آن همواره در جامعه طنین انداز شود.

شکری دعوت از اساتید متخصص، ارگانها و نهادهای ذیربط و تبلیغات گسترده با رسانه ای نمودن هر چه بیشتر مواد مخدر را از دیگر برنامه های لازم  در زمینه آگاهی دهی و آگاه سازی برای پیشگیری از گسترش مواد مخدر در جامعه عنوان کرده تاکید کرد: در هفته مبارزه با مواد مخدر از نهادها و ارگانهایی که در ارتباط با جوانان فعال هستند لیستی تهیه شده و در جشنواره ای از آنها تقدیر شود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

1957324
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5795
7410
164818
1957324
امروز: چهارشنبه، 03 خرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .